Brak DVI , HDMI

logarytm

New member
pewnie

Jestem prawie zdecydowany na zakup LCD JVC ale !!! LT32C50 nie ma wymienionych wejść.Czy jest to duża wada tego medelu?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Napewno jest to jakiś minus, lecz na polskim rynku w tej chwili nie ma dobrego 32" LCD z HDMI, ponieważ jest to stosunkowo nowe rozwiązanie.
 

logarytm

New member
Wymienione mają DVI.A tak przy okazji czym różnią się między sobą wymienione modele Samsunga.

Mam wiele pytań odnośnie HDTV [zakup sprzętu - brak wiedzy].Czy mógłbyś mi podać nr.telefonu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Le 32 a 41 Samsung bedzie w sprzedaży w tym tygodniu w rewelacyjnej cenie 6999,- Jak wejdą to Cię powiadomię jeśli chcesz? W super cenie bądą też Sharpy 32 "
Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Najlepiej wszystkie pytania kierować na forum, wtedy także inni użytkownicy będą mogli się dowiedzieć wielu potrzebnych informacji, co do telefonu, przesyłałem wiadomość z numerem.

Pozdrawiam
 

janunio

New member
Bez reklam
logarytm napisał:
Jestem prawie zdecydowany na zakup LCD JVC ale !!! LT32C50 nie ma wymienionych wejść.Czy jest to duża wada tego medelu?
To sprawa skanowania progresywnego. Taki scan powoduje, że jakośc obrazy z DVD playera istotnie polepsza się. Jest to możliwe tylko poprzez gniazda Composit, DVI lub HDMI.
DVI ma dwa typy DVI-D i DVI-I ten drugi typ ma jszcze dodanr cztery nóżki w których idzje analogowy sygnał audio i często jest niezalecany przez producentów.
HDMI to zintergrowane cyfrowe łącze; audio i video digital.
Nie kupuj sprzętu bez tych gniazd. W ekranach LCD najważniesza rzeczą jest rozdzielczośc. Kupując gniota z 480 liniami eliminujesz na zawsze uzyskanie poprawnej jakości z DVD, z PC tylko DOS a o HDTV zapomnij.

Janunio
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV JVC 32 c 50 posiada composit RGB - więc nie rozumiem o jakich 480 liniach mówisz /to mnie niż w tv/ JVC odbiera 1920x 1080 -ponieważ zgłasza się sygnał w odbiorniku. Jakość jest rewelacyjna.Zapewne nie dorównuje Twojemu odbiornikowi /full HD/ . Ale jakości nie można mu nic zarzucić. Tysiące ludzi na pokazach , które organizujemy w całej Polsce ,było zachwyconych.
W tej klasie nie ma żadnej konkurencji .Mamy w sprzedaży różne TV LCD. Pozdrawiam
 

max

New member
Czy nie ma różnicy na obrazie - jeśli jest tv lcd podłączony component , a zwykłym wejściem ? Czy ktoś widział różnicę na własne oczy ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
zwykłym to znaczy jakim? composit ? (pojedyńczy chinch) i komponent jest różnica, tak samo jak euro i composit natomiast przy composit i komponent bedzie ona trudno dostrzegalna, tak samo jest ze wszystkimi urządzeniami nie tylko z TV LCD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zrobiłem porownanie TV LCD - kilkunastu modeli . Zdecydowanie najlepiej wypadł JVC . Dobrze świeci Loewe , Panasonic ,Sony inne trochę gorzej.
 
Do góry