Amazon Fire Stick 4k

kurm28

New member
Cześć
Pobawię się trochę w wykopaliska, ale nie chce otwierać nowego tematu:
Mam pytanie odnośnie Fire Stick 4K (wersja chyba US).
Otóż z jakiegoś powodu (wnosząc po ciszy w internecie to chyba nie jest powszechny problem) apka do ShowTime widnieje w sklepie Amazon jako Niedostepna.
Tzn wchodzę normalnie z poziomu sticka, Disney jest, Netflix jest, wszystko można ściągnąć, ale ShowTime - Niedostępne.
Wie może ktoś o co chodzi?

Próbowałem przez Sklep Goole - nie ma możliwości ściągnięcia (brak przycisku), a jak już ściągnąłem z innej strony i zainstalowałem, to nie chce sie uruchomić, bo pisze, ze brak jakiegoś pliku i żeby ściągać z Amazon Store..... 🤦‍♂️

Z góry dziękuję za pomoc.
 

Yahoou77

Member
Hej. Ja od kilku dni nie mogę uruchomić HBO MAX na żadnym ze swoich 3 Firesticków (4k i 4k max). Instalacja najnowszej apki przez aplikację downloader nic nie wnosi. Polecacie jakąś działającą wersję aplikacji HBO MAX, która obecnie działa w Polsce na Firestickach?
 

Palumar

New member
Macie możne jakiś pomysł na działającą apkę HBO (poza instalacją z apk)?
Po aktualizacji HBO Max (instalowanej przez zmianę regionu w appstore) do MAX - nie ma połączenia z serwerami
 
Witam. Też mi przestało działać HBO Max na Fire Stick 4k. Ktoś ma jakiś pomysł jak to zainstalowac? był bym wdzięczny , bo Fire Stick jest koks ale brak niektórych apek trochę irytuje. Próbowałem przez VPN na USA i tez nie chce się instalować . Pozdrawiam
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Dla użytkowników sticka przyda się info, iż po zablokowaniu nie tak dawno możliwości instalacji Wolf Launchera, od pewnego czasu znów można z niego korzystać, co jest dla mnie osobiście warunkiem koniecznym do używania urządzenia, ponieważ interface FireOS mnie dobija. Potrzebny jest nowy Launcher Manager (fajne nowe funkcje) i Wolf. Przygotowałem paczkę z obydwoma aplikacjami, którą możemy pobrać tutaj: https://drive.google.com/file/d/1eyD0c_46hMVCFeGLqMaq6flK9ebaOJ-K/view?usp=sharing. Potrzymam to przez kilka dni.
Najlepiej najpierw zainstalować Wolfa, później LM i dopiero ustawić wedle swoich potrzeb. Jeżeli ktoś ma ochotę, to może sobie poczytać o ustawieniach tutaj: https://troypoint.com/launcher-manager/, od rozdziału How Tu Use Launcher Manager.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Zakupiony fire stick 4k. Podłączenie pod tv. Urządzenie wykrywa, pojawią się wybór języka, wybranie WiFi, podanie hasła do WiFi, pojawia się komunikat o wyszukiwaniu aktualizacji I kolejny że nie można pobrać i żeby odłączyć go od prądu o tak w kółko... ktoś wie jak to przeskoczyć??
 

luck76

Well-known member
Zakupiony fire stick 4k. Podłączenie pod tv. Urządzenie wykrywa, pojawią się wybór języka, wybranie WiFi, podanie hasła do WiFi, pojawia się komunikat o wyszukiwaniu aktualizacji I kolejny że nie można pobrać i żeby odłączyć go od prądu o tak w kółko... ktoś wie jak to przeskoczyć??
Jaka wersja? Fire TV Stick 4K Max? Bo to jedyna oficjalnie dostępna w Polsce
 
Do góry