Zappiti Player 3D Media Center

leonid113

Member
Witam. Zakupiłem ostatnio Tego Zappiti Media Center. Mam pytanie Czy da się w tym odtwarzaczu jakoś zainstalować VOD.TVP.PL i PLAYERA?. Żona ogląda czasami zaległości serialowe a mój niby Smart za 5000 czyli Samsung D7000 już nie obsługuje tych platform :(:(.
Druga sprawa Ten odtwarzacz ma z tyłu wyłączni główny no i jak wyłączę z pilota całkiem odtwarzacz czyli trzymając przycisk przez 5 sek. to ponowne włączenie może nastąpić po wyłączeniu i załączeniu odtwarzacza ty tylnym wyłącznikiem i ponownie pilotem. Czy to jest normalne?.
Trzecia sprawa czy jak w opcjach wyłączę pracę wentylatora to przegrzeję urządzenie? bo nie ukrywam, że trochę hałasuje a poza tym po co ma zużywać energię chodząc cały dzień.
 

cezary69

New member
Bez reklam
A konkretnie jaki to model, bo Zappiti Media Center to tylko platforma programowa i nie wiele ma wspólnego z danym modelem. Nowe modele są z oznaczeniem 4K HDR i posiadają androida 6.0 starszy model bez HDR ma androida 4.4 więc można sobie zainstalować co tam się chce.
 

cezary69

New member
Bez reklam
No tak to jest jeszcze starsza wersja Zappiti Player 3D bez obsługi 4K jak i również bez androida więc dogranie tych co potrzebujesz aplikacji może nie być możliwe. Oprogramowanie jest oparte na linuxie.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Witam. Zakupiłem ostatnio Tego Zappiti Media Center. Mam pytanie Czy da się w tym odtwarzaczu jakoś zainstalować VOD.TVP.PL i PLAYERA?.

Na tym odtwarzaczu na dobrą sprawę nic nie da się zainstalować, poza tym, co jest dostępne już na platformie Media Center i w ich repozytorium (połączone zbiory Dune i Zappiti)

Niestety, jak na obecne warunki to troszkę przestarzały player, choć bardzo wydajny i mocny. Jeżeli nie interesuje Cię 4K i serwisy streamingowe VoD (a piszesz, że żonę interesują) to jest to solidna maszyna. Ale tylko do materiałów FHD.

Sigma Design 8672/8673, na którym to układzie oparty jest player, ma już siedmioletnią historię, wówczas był topowym układem, ale dzisiaj, gdy mamy UHD i kodowanie x265...

Sam mam jeszcze Dune HD B1 na tym układzie, ale jest to wersja z odtwarzaczem płyt Blu-ray i dlatego jeszcze służy.

Niestety, chyba wpuściłeś się w maliny z tym zakupem, bo za znacznie mniejszą kwotę mógłbyś kupić solidny i bardzo wydajny player UHD z Androidem.

Jeżeli był to zakup internetowy i jeszcze możesz odstąpić od umowy - zrób to. Jeżeli wystarcza Ci Full HD - jest to zdecydowanie najlepiej przygotowana maszyna na rynku.
 

leonid113

Member
Dzięki za szybkie i konkretne odpowiedzi. Sprzęt zakupiłem na allegro za 360 zł na ryzyko. Chodziło mi głównie o słuchanie muzyki z dysku twardego a konkretnie jako przetwornik cyfrowo/analogowy. Spisuje się OK. Ponadto czyta mi pliki prosto z kamery czyli MTS i m2ts więc też OK. Niestety zależało mi na podłączeniu przeglądarki internetowej do TV, ale tu niestety bryndza chodzi beznadziejnie.
Za takie pieniądze i tak dobry zakup.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Faktycznie za 360 zł to zakup idealny. Myślałem, że kupiłeś "sklepowo", bo są jeszcze w ofercie po ok. 1200 zł...
 

matrixabc

Member
A czy próbowałeś podłączy pod ten player zamiast dysku 3,5 cal np. stację DVD. Pytam z czystej ciekawości czy dany odtwarzacz będzie wówczas pełnił rolę odtwarzacza DVD (tak jak to jest w modelu DUNE HD MAX)
 
Do góry