Telmu Mx III 2/16 GB

mini21

Member
Witam.
Otrzymałem wczoraj zakupiony tvbox - Telmu MxIII 2GB/16GB.
Wszystko wydawałoby się w porządku, gdyby nie jeden problem - nie mogę nic obejrzeć.
Po pierwszej konfiguracji wybrałem oczywiście j. polski itd.
Pobrałem ze sklepu Play kilka aplikacji - min. Showmax, TVN Player, Netfix już był, ale nie mam konta żeby sprawdzić.
Po włączeniu Showmax'a mogę obejrzeć jakiś krótki trailer (odtwarza się), jednak gdy chcę obejrzeć cały film (powiedzmy Ucho Prezesa) to pojawia się czarny ekran z kółkiem ładowania i na tym koniec - dalej już się nie wczytuje.
Inna sytuacja z TVN Player - tam po wybraniu jakiegoś materiału pokazuje mi się komunikat "Zabezpieczenie materiału uniemożliwia jego oglądanie. Użyj innego urządzenia...".
Nie wiem niestety jak Netflix, gdyż nie mam konta - aplikacja się otwiera, ale bez zalogowania nie idzie nic sprawdzić.

Czy jest na to jakiś sposób czy mój zakup okazał się strzałem w kolano?

Z góry dziękuję.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Żeby wypróbować nadal trzeba podać karte kredytową. Nie każdemu to pasuje. Kup konto na alegro i sprawdzisz czy działa. Tvn olayer to ostatnio mial jakieś problemy, a showmax też trzeba zalożyć konto. Masz założone?
 

mini21

Member
Na showmax'ie mam konto (promocja z Play).
Trailery da się odtworzyć, ale jak chce o odtworzyć pełen materiał to kręci się tylko kółko wczytywania i na tym koniec.

Netflix - tu nie mam konta gdyż już kiedyś korzystałem z miesięcznego darmowego okresu próbnego.
 
Ostatnia edycja:

mini21

Member
Przez wifi.
A ma to znaczenie?
Zaznaczam, że np.: TVP VOD działa normalnie i odtwarza.
Router mam w odległości 1 metra od urządzenia, więc nie sądzę, aby słaba jakość połączenia mogła mieć znaczenie.
 
Do góry