Xiaomi Mi Box 4K

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ok 5GB wolnego? Miałem Fbox ATV z 8GB pamięci i tam były niecałe 3GB wolne. Ktoś może potwierdzić te 5GB?

Zaraz po uruchomieniu, bez zainstalowania dodatkowych aplikacji MiBox pokazuje 5GB wolnego - odpakowałem go 2 dni temu, więc pamiętam.

A z innej beczki - mam też Shield TV, który działa również na Android TV.
Shield TV nie jest tani - w promocji da się wyszarpnąć za 150$ - ale sprzęt chodzi jak rakieta w porównaniu do MiBoxa.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Zaraz po uruchomieniu, bez zainstalowania dodatkowych aplikacji MiBox pokazuje 5GB wolnego - odpakowałem go 2 dni temu, więc pamiętam.

A z innej beczki - mam też Shield TV, który działa również na Android TV.
Shield TV nie jest tani - w promocji da się wyszarpnąć za 150$ - ale sprzęt chodzi jak rakieta w porównaniu do MiBoxa.

Gdzie kolego znajdziesz shielda za 150$? Jak sie znajdzie to biore z miejsca!
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdzie kolego znajdziesz shielda za 150$? Jak sie znajdzie to biore z miejsca!

Złe pytanie - nie gdzie a kiedy?
Black friday, dodatkowo raz do roku Amazon robi promocję - ale zakup z USA to dodatkowe opłaty...
W Europie Amazon organizuje podobne promocje - kosztuje "tyle samo" tyle, że w EUR :)

Ja swojego Shielda 2017 z gamepadem wyhaczyłem na OLX za 700pln
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Złe pytanie - nie gdzie a kiedy?
Black friday, dodatkowo raz do roku Amazon robi promocję - ale zakup z USA to dodatkowe opłaty...
W Europie Amazon organizuje podobne promocje - kosztuje "tyle samo" tyle, że w EUR :)

Ja swojego Shielda 2017 z gamepadem wyhaczyłem na OLX za 700pln

Ok bede sie przygladal ale olx to nie nowka:blagam:.
Dzieki za info
 
Panowie, wczoraj zainstalowałem onet vod, aby obejrzeć jakiś film i co 2s miałem mikro-przycięcia przez cały seans... co jest nie tak z tym miboxem? Mam normalnie na starym TV te same aplikację i tam nigdy nie widziałem lagów obrazu, a tutaj przy każdym szybkim ruchu kamery coś jest nie tak...
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Czy ktoś może napisać kompetentnie jak działa obecnie Mi Box. Chodzi mi przede wszystkim o Netflix, HBO GO, Kodi i odtwarzanie multimediów (minimum Full HD) z zewnętrznego dysku USB. Żonie kupiłem do jej telewizora, w którym nie ma Netfliksa i HBO GO Fergusona FBOX ATV, ale zaczynają się powtarzać problemy z Netfliksem i nie chce mi się ciągle przy boksie grzebać, więc dałbym jej Xiaomi Mi Box. Ale muszę mieć pewność, że wszystko hula. I na jakiej wersji firmware najlepiej - z MM czy Oreo. Bo o tym ostatnim słyszałem bardzo złe opinie - problemy z WiFi, klatkowaniem, rwaniem obrazu itp. Wdzięczny będę za opinie.
 

radioaktywny

New member
Czy ktoś może napisać kompetentnie jak działa obecnie Mi Box.
[...]

Proszę bardzo:
Telewizor FHD, amplituner z obsługą Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio.
Mi Box na ostatniej wersji MM z OTA. Dysk 3,5" z własnym zasilaniem podłączony przez USB. Internet przez WiFi w standardzie N.
Netflix - obraz płynnie, czysto i bez problemu. Przy DD+ zdarza się sporadycznie, iż na ułamek sekundy dźwięk przeskoczy.
HBO Go - nie używam.
Kodi - bez problemu. Obraz płynny i czysty, dźwięk Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio.
 

radoskur

New member
Witam serdecznie. Czy ktoś z użytkowników próbował odpalić na tym urządzeniu DVD? Posiadam zewnętrzny czytnik DVD (USB), którego kiedyś używałem do netbooka. Podłączyłem pod Xiaomi Mi Box 4K (Android 6.0) napęd został wykryty - jednakże w żaden sposób nie mogę wejść aby odczytać zawartość płyty DVD ani przez eksploratora plików ani Kodi itp. Czy ma ktoś sprawdzony sposób aby odtwarzać filmy z DVD pod tego typu urządzeniem?
 

marteo1981

New member
witam, mam pytanie do uzytkowników xiaomi mi box. Czu odtwarza On polskie napisy z filmów puszczanych z pendrive'a ( plik srt. lub txt.z tą samą nazwą co plik filmem) ? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Czy ktoś z Szanownych kolegów używa już najnowszej wersji S z Androidem TV w wersji 8.1 i coś może napisać na ten temat. Jak nowy pilot?
 

pabloo1033

New member
Mibox s - a odtwarzanie filmów z dysku

Witam, czy to odtwarzacz tylko do streamingu czy bez problemu poradzi sobie tez np. z 1080p i 4k z podpietego do niego przez usb dysku?
 

marteo1981

New member
Hej, od tygodnia mam box s, wszystko śmiga fajnie tylko jest jeden problem. Gdy wyłączę go po oglądaniu np. YouTube i za jakiś czas znów włączę na pilocie to filmy zacinają czy to z YouTube czy Netflix. Pomaga wyciągnięcie wtyczki z zasilania i filmy znów chodzą płynnie. Aż do następnego wyłączenia pilotem. Mi box chodzi na Wi-Fi 5 GHz bo mam taką możliwość a czytałem że po 2.4GHz lubi rwać. Ma też ktoś tak?
 
Do góry