Beelink SEA I TV Box Realtek 1295 - wszystko o odtwarzaczu

castel

Member
Jesteś nieoceniony ,wart każdego kielonka jakiego wypiję jutro za Twoje zdrowie .Ale ten Fantec 4KP6800 - słyszałeś coż o tym sprzęcie ? To HiMEDIA Q10 tylko po nazwą Fantec - ale kombajn zabisty - jestem w szoku co to to potrafi .

Kolego ,a na jakim on jest procku?
Jaka cena jeżeli można wiedzieć?
 
Ostatnia edycja:

castel

Member
Ale w tym nie ma nic trudnego :)
Przelej mi kasę na konto to Ci zamówię na Twój adres domowy.
66,41 USD z wliczoną przesyłką rejestrowaną.

Poważnie,dzięki jutro Ci dam odpowiedź,bo licytuje jeszcze jednego Fanteca(tego dzisiejszego niestety przegrałem).
Mogę Ci przelać złotówki?
 

wiesiorek

New member
Ja przedwczoraj kupiłem tego fanteca za 217 z!!!!! , wczoraj poszedł za 255 , dzisiaj za 260.Mój ma na wyświetlaczu oryginalną folię .Ja od dawna obserwuję tego sprzedawcę - od niego kupiłem już kiedyś H69Pro+ za chyba 240 zł. Przerobiłem już parę boxów - wcześniejszą wersję fanteka , miałem Egreat , później super boxik Eweat , wspomnianego H96 , tego Beelinka , no i od południa tgo FANTEC 4KP6800 To jest M E R C E D E S !! Piję już trzeciego drinka , bo sam nie mogę uwierzyć , że za takie pieniądze przytuliłem sprzęt z górnej pólki !!! W sklepach internetowych cena nie zjeżdża poniżej 1100 zł !!! Kupiłem z androidem 5 , ze strony producenta ściągnąłem ostatnie firmware z listopada 2017 r z androidem 7 . Gorąco POLECAM i w związku z tym mam do sprzedania Beelinka - skonfigurowanego - Terrarium TV , Telewiajada (137 kanałów) no i kodi z wtyczkami xxx i innymi .
 

coobah

Member
Bez reklam
no dobra, zróbmy trochę OT :)
Co ten Fantec potrafi?
To, że cena z górnej półki to jeszcze za dużo nie znaczy ;)
 

wiesiorek

New member
ANTEC 4KP6800

FANTEC 4KP6800 HDR 4K i 3D Full HD Media Player pozwala odkryć tysiące niesamowitych aplikacji i gier, doskonałej jakości obrazu w HD i 3D ULTRA filmów Full HD oraz dźwięku w kinowej atmosferze. Można odtwarzać wszystko od wewnętrznych dysków twardych 3.5 po zewnętrzne dyski i pamięci USB lub z własnej sieci domowej bezpośrednio na ekranie telewizora. Technologia 4K HDR zostanie zapewniona przez najnowszy chipset Hisilicon, ze względu na ten procesor można płynnie odtwarzać każdą treść filmu do 60 klatek na sekundę. FANTEC 4KP6800 wyposażony w interfejs HDMI 2.0, wydajne anteny WiFi z podwójnym wsparcie paśma do 2,4 GHz i 5 GHz, a także inteligentny mechanizm łatwego montażu dysku twardego.
Oglądaj filmy w formacie 4K Ultra HD i 3D Full HD

Ciesz się blaskiem filmów w 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) 60 fps i 3D Full HD (1.920 x 1.080). Interfejs HDMI 2.0 zapewnia odtwarzanie 60 klatek na sekundę i wspiera aktywną i pasywną technologię 3D, a także wszystkie najważniejsze formaty 3D, takich jak Blu-ray 3D, 3D ISO klatka 3D MVC. Dodatkowe formaty plików wideo HD, które są częścią odtwarzania wysokiej wydajności są na przykład: MKV, AVCHD, MOV, M2TS, MTS, TS, DVD i Blu-ray ISO i wiele więcej.
 

coobah

Member
Bez reklam
Czyli odtwarza to co Beelink :)
Nigdzie nie mogę znaleźć info jaki procesor HiSilicon w nim siedzi...

@wiesiorek, na ile wyceniasz Beelink'a? Kolega @castel nie będzie musiał ściągać boxa z Chin
 

wiesiorek

New member
Procesory HiSilicion były i są montowane w typowych boxach odtwarzających wszystkie pliki wideo , a zwłaszcza hd czyli np. obrazy płyt BluRay. Pracują na 750 MHZ z tego co pamiętam.
Co do Beelinka - ja go sprowadziłem z UK i kosztował mnie 75 funtów.
 

wiesiorek

New member
Wiesz - ja patrzę głownie pod kontem oglądania BD - mam trochę koncertów na BluRay i sporo na DVD.Do tego mam Popcorna - ale bez androida i jego możliwości - teraz wszystko sprzedam i zostanę na tym Fantecu !!!
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Czyli odtwarza to co Beelink :)
Nigdzie nie mogę znaleźć info jaki procesor HiSilicon w nim siedzi...

Ów Fanteck to po prostu HiMedia Q10 Pro pod innym brandem. Dokładnie taka sama obudowa i układ SoC. Procesor to HiSilicon Hi3798CV200. Wystarczy poczytać o HiMedii i wszystko będzie wiadome.

Player kosztuje w Europie 195 euro.
 

wiesiorek

New member
Toż właśnie tak pisałem - różnią się tylko wyświetlaczem - HiMedia ma "bogatszy wyświetlacz" - super są te klawiszki funkcyjne z przodu które po dotknięciu ładnie się podświetlają.
Kolego " deusexe" - to TY wylicytowałeś tego Fanteka za 306 zł ?
 
Do góry