Beelink SEA I TV Box Realtek 1295 - wszystko o odtwarzaczu

coobah

Member
Bez reklam
Heh, w Krakowie byłem ostatnio w październiku. Ale nie potrafię określić kiedy znów zawitam do małopolski. W razie czego będę się przypominać, skusiłeś mnie tą śliwowicą :)

A tak poważnie: fajnie, że Ci się udało, że się nie poddałeś mimo obaw (i jednego uwalonego boxa na swoim koncie :) ).

Katuj boxa, koncerty itp. A przy okazji otworzenia flasi - zamawiam jednego kielonka za moje zdrowie :)
 

wiesiorek

New member
Mistrzu Coobah . Testuję sprzęt i już nie żałuję poprzedniego H96 .Ale jednego nie mogę rozkminić : jak dodać ikonki na "pulpit" - chodzi o te w drugim rzędzie - opcjonalnie jest Netflix i coś jeszcze - skasowałem je niechcący i za pierona nie wiem jak je wrócić .
 

coobah

Member
Bez reklam
Mistrzu Coobah . Testuję sprzęt i już nie żałuję poprzedniego H96 .Ale jednego nie mogę rozkminić : jak dodać ikonki na "pulpit" - chodzi o te w drugim rzędzie - opcjonalnie jest Netflix i coś jeszcze - skasowałem je niechcący i za pierona nie wiem jak je wrócić .
Gdzieś widziałem info odnośnie tego, ale teraz nie kojarzę. Wrócę z odpowiedzią :)
 

ebola1972

Member
Zakladasz konto na gearbest z adresem do wysyłki. Do płatności musisz mieć konto na Paypal połączone z kartą. Dodajesz przedmiot do koszyka, płacisz i czekasz na towar.
 

castel

Member
Zakladasz konto na gearbest z adresem do wysyłki. Do płatności musisz mieć konto na Paypal połączone z kartą. Dodajesz przedmiot do koszyka, płacisz i czekasz na towar.

No właśnie nie ogarniam tych płatności i wolałbym być od tego z daleka. Może kogoś poproszę że znajomych, żeby mi kupił.
 

coobah

Member
Bez reklam
Wiele rzeczy już kupiłem na gearbest i zawsze dochodziły. Raz dostałem uszkodzony zegarek - spór na Paypal zgłoszony i kasa w 36 godzin była na koncie
 

coobah

Member
Bez reklam
Hmmm... Jak by to ująć? :)
Ja nic dodatkowego nie instalowałem :)
Jadę na sofcie Supercelerona, zamiast Kodi mam FTMC (apka z softem, FreakTabMediaCenter).
Na klawiaturze wciskam "O" i wyświetla te dane :)
 

wiesiorek

New member
"Coobah" - nie znalazłeś porady jak uaktywnić te ikonki z drugiego rzędu ?
Przed chwilą kurier dostarczył takie cacko : 4K Fantec 4KP6800
Zaraz zacznę zabawę z tym cudeńkiem.Pozdrowienia dla wszystkich.
 

coobah

Member
Bez reklam
Oczywiście :)
Wejdź w listę aplikacji, najedź na interesującą Cię aplikację i wciśnij MENU na pilocie. Ikona apki zostanie skopiowana na główny pulpit.
 

deusexe

Member
No pewnie, że działa ;)

https://www.youtube.com/watch?v=7X3xbDnBAa4

Nagrywane z "rąsi", stabilizacja słabo działa :)

Wielkie dzięki za pomoc, tylko jeszcze dla pewności dopytam, czy na amplituner szedł dźwięk passtrough 5.1? Bo u mnie jak KODI się zawiesiło to dźwięk był nieskrzeczący, ale tylko stereo pomimo wszelakich ustawień 7.1 i passtrough zaptaszkowane na "on" i downmuxy wyłączone. Jeżeli tak to zmieniam swój Zidoo na taki :) Tylko jeszcze nie wiem jak to jest z tą wtyczką US u nich jest 110V w EU 230V z zasilacza na wyjściu wiadomo stały prąd 12V a jak z wejściem?
 

coobah

Member
Bez reklam
Dekodował na DTS poprzez HDMI.

Odnośnie zasilania, na wtyczce mam takie same parametry jak na tym zasilaczu poniżej, więc kwestia przejściówki do gniazdka:

20160406133743_85594.jpg


Tylko output jest 12V
 

wiesiorek

New member
Jesteś nieoceniony ,wart każdego kielonka jakiego wypiję jutro za Twoje zdrowie .Ale ten Fantec 4KP6800 - słyszałeś coż o tym sprzęcie ? To HiMEDIA Q10 tylko po nazwą Fantec - ale kombajn zabisty - jestem w szoku co to to potrafi .
 
Do góry