Beelink SEA I TV Box Realtek 1295 - wszystko o odtwarzaczu

coobah

Member
Bez reklam
105 nie znalazłem do zassania z sieci.
Wystarczy na playerze mieć zainstalowaną wersję 104, odpiąć od USB wszelkie akcesoria i z poziomu menu wywołać aktualizację.
Ściąga sobie sam z sieci.
 

gba1111

New member
Zastanawia mnie jak by się sprawdził jako serwer domowy? Jest sens żebym rezygnował z domowego nas? Chodzi mi głównie o FTP i torrenty.
 
Ostatnia edycja:

hody

New member
A czy testowałeś to urządzenie może z aplikacją player i jak działa streaming tvnu? Likwiduje kablówkę a chce mieć inne kanały tvnu które nie są w naziemnej a nie mam smart TV.
 

coobah

Member
Bez reklam
W Kodi mam wgrany dodatek MR.Know i poprzez niego korzystam z TVNoskiego PLAYERa.
Jakość 720p, ale wszystko działa płynnie i bez reklam :)
 

misuszatek

New member
Kupiłem ten odtwarzacz i mam problem z przesyłaniem dźwięku bezpośrednio do amplitunera w kodi. Na stokowym qodi działa bez problemu (niestety źle skaluje obraz i nie odtwarza plików po nfs co go dyskwalfikuje) Testowałem kodi w wersji 17.3 i 17.1 (na żadnym z nich amplituner nie dostaje żadnego dźwięku). MX player działa prawidłowo. Czy ktoś kto ma ten odtwarzacz może pomóc?
 

misuszatek

New member
Amplituner pokazuje brak dźwięku na wejściu. Sprawdzałem DD, DDTrueHD, DTS, DTS HD. Co ciekawe przy odtwarzaniu przez MX player wszystko działa prawidłowo. Tylko w kodi jest lipa. W androidzie w przesyłaniu dźwięku po hdmi mam ustawione auto. Próbowałem zmieniać na raw i nic to nie zmieniło. Wygląda na to, że kodi nie przepuszcza żadnego dźwięku wielokanałowego (>2 kanałów).
 

misuszatek

New member
Zainstalowałem FTMC i działa dekodowanie DD i DTS na oryginalnym sofcie. Używając MX playera można odtwarzać TrueHD i DTS HD. Dziękuję za pomoc.
Mam jeszcze pytanie czym w codziennym użytkowaniu różni się soft SCV3 od oryginalnego?
 

coobah

Member
Bez reklam
Masz rację, TrueHD i DTS HD tylko na MX Player.
Czym różnią się softy? Szczerze: już nie pamiętam oryginalnego :)
Ale jeśli pasuje Ci fabryczny to nie ma większego sensu zmianiać.
Nie wiem jak na ori, ale na SCV3 mam w apkach Netflixa (ale nie używam :) )
 

Tesseract

New member
Witam, Mam kilka pytanek do posiadaczy Beelink SEA I TV Box.
- Czy ten model posiada OpenWRT tak jak Zidoo X9S? Czy działa to bez problemu, można skonfigurować dysk sieciowy, FTP itp...
- Jak działa KODI i przesyłanie dźwięku wielokanałowego (HDMI Pass Through)? Wg informacji na stronach KODI wynika, że Realtek 1295 nie jest przez KODI wspierany.
- Macie jakieś problemy z tym urządzeniem?
 
Do góry