Beelink SEA I TV Box Realtek 1295 - wszystko o odtwarzaczu

deusexe

Member
W piątek przyszedł Beelink firmware 104M0 i dosłownie żaden film mi nie ruszył! WTF taki zachwalany sprzęt i kupa. Zainstalowałem KODI też odtworzy kilka klatek zawiesza się w większości filmów nie odtwarza dźwięku... Ściągam firmware 105M0 z netu bo sprzętowo nie widzi. Ale czarno to widzę.
Po aktualizacji lepiej, bo coś tam odtwarza, ale płynność beznadziejna, odtwarzacz domyślny nie zapamiętuje napisów na "on" i ustawienia proporcji, trzeba za każdym razem ustawić fit, bo w przeciwnym wypadku rozciąga w górę i dół. Sprzedaję :) Zidoo lepszy.
 
Ostatnia edycja:

Grzegorz01

New member
W piątek przyszedł Beelink firmware 104M0 i dosłownie żaden film mi nie ruszył! WTF taki zachwalany sprzęt i kupa. Zainstalowałem KODI też odtworzy kilka klatek zawiesza się w większości filmów nie odtwarza dźwięku... Ściągam firmware 105M0 z netu bo sprzętowo nie widzi. Ale czarno to widzę.
Po aktualizacji lepiej, bo coś tam odtwarza, ale płynność beznadziejna, odtwarzacz domyślny nie zapamiętuje napisów na "on" i ustawienia proporcji, trzeba za każdym razem ustawić fit, bo w przeciwnym wypadku rozciąga w górę i dół. Sprzedaję :) Zidoo lepszy.


Zido, "srido". wszystko co jest na Realtek 1295 w obecnej chwili dla ludzi którzy chcą np. nc+go, cyfrowypolsat a nawet showmax jest bezużytecznym złomem.
Sprzęt na tym procku nie posiada Google widewine modular drm.
To zamyka drogę do w/w serwisów.
Proteza typu KODI jest dla... no dla kogo ?
Sprzęt na terytorium Polski może służyć co najwyżej jako podpałka w piecu CO
Bo firmie realtek dupę scisnęło aby kilka centów dać za policy, za widevine, noż k... bez jaj realtek !
Taki "pryszczaty drm" wystarczy aby ten sprzę był dosłownie perełką wśród androidowego badziewia.
Panowie z Realtek, ruszcie dupska bo i waszym kitajskim i malezyjskim forum wam to wytykają a wy macie to w okolicy okrężnicy.
Dam wam już kurde te dwa ceny które brakuje do zaszycia tego w procku.


Uwaga dla potomnych.
NIE KUPWAĆ badziewia które nie ma obsługi Google Widevine Modular DRM, bez tego to sobie można tylko filmiki na " jutubie" pooglądać lub jakiś szlam z wtyczek od protezy "KODI"
Płatne serwisy od legalnych dostawców są niedostępne.


W chwili obecnej Beelink SEA I TV Box Realtek 1295 w mojej opinii nie spełnia podstawowej zasady jaką jest tv box, czyli dostęm mi.in. do nc+go, HBO GO. CP GO, netflix, showmax, czego kutwa chcieć więcej aby spier... sprzęt typu tv box ?
Zadanie wykonali w 100%
Gratulacje Beelink!!!


Mój stary Sunvell t95 ma płynniejszy obraz no i dostęp do newralgicznych serwisów a zrobili go na podłym Amlogicu s905 (gołym bez literekna końcu).
Ci co mają co nie co wiedzy jorną się, że goły 905 jest w sumie lepszy od 905x lub w, w pudełkach tv android
 
Ostatnia edycja:

ascorp

New member
Witam, czy ktoś jeszcze posiada ten sprzęt ? Szukam czegoś tylko do odtwarzania domowej biblioteki, 4K HDR Dolby Atmos, czy ten sprzęt odtwarza płynnie filmy o wielkości pliku 60Gb ? Bo mój chiński box tv x96 coś już nawala i się wszystko haczy...
 

coobah

Member
Bez reklam
Ja go nadal posiadam i bardzo sobie chwalę.
Miałem na jakiś czas Beelink GT-King, ale puściłem na OLX.

SEA I działa bardzo dobrze na ROMie od Probox2 AVA
 

sebserfnet

New member
Ja go nadal posiadam i bardzo sobie chwalę.
Miałem na jakiś czas Beelink GT-King, ale puściłem na OLX.

SEA I działa bardzo dobrze na ROMie od Probox2 AVA
Witaj.
Czy mógłbyś podpowiedzieć jak wgrać firmware od probox2 ava do beelink sea?
I co myślisz o tym sporcie od zidoo x9s na freaktab?
A może wiesz jak zainstalować kodi na oryginalnym sofcie bo mi po uruchomieniu po chwili wywala kodi nawet nic nie mogę skonfigurować.***
Pozdrawiam Sebastian
 

coobah

Member
Bez reklam
Wrzucasz soft od Proboxa tak samo jak każdy inny soft przeznaczony dla tego Boxa. W sofcie od Proboxa jest już wgrane Kodi 17.6 i działa ono idealnie.
Potrzebujesz instrukcji jak wgrać?


Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

coobah

Member
Bez reklam
Soft pobieramy z linka z forum 4pda:

https://4pda***/forum/index.php?showtopic=832339&st=5640#entry83390240

Soft teoretycznie przeznaczony jest dla Boxa Lake I, ale to te same "bebechy" co w SEA I.

LINK do ROMu PROBOX AVA

Firmware update tutorial:
1、Install the software(setup.exe)
2、Open the software(Launch rtumdfsample.exe)
3、Click 'open' to import firmware
4、Insert USB cable to 'USB 3.0' port on board
5、Power on
6、Waiting for burning to 100%

Link do instrukcji i softu rtumdfsample.exe:

SOFT i fotki
 

sebserfnet

New member
Witaj.
Dzięki za info. A wiesz moze czy na tym sofcie bezproblemowo uaktulni sie kodi do wersji 18.5 leia? Na moim beelinku tez dziala 17.6 ale po aktualizacji do 18.5 od razu sie wysypuje. Dzięki za link bo tak myślałem ale nie bardzo wiedziałem ktory soft wrzucic. Teraz jest to jasne. Pozdrawiam Sebastian
BTW Czy jest to soft dla wersji 32gb ?
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Soft od Proboxa jest uniwersalny. SEA jest rozpoznawany jako 16 GB, a także USB 3.0 działa w standardzie 2.0. Poza tym wszystko jest OK.
Nie wiem jak z aktualizacją Kodi, mi wszystko działa na tym domyślnym 17.6, bez problemu dekoduje dźwięk do HD-MA itp.


nowy link do softu do wgrywania:

LINK
 
Ostatnia edycja:

sebserfnet

New member
Hej. Niestety nie mogę wgrać tego sortu. Dostaje komunikat ze nie znaleziono kernela. Mam wersje 32gb. Zastanawiam się nad wgraniem sortu od zidoo x9s.
Pozdrawiam Sebastian
 

coobah

Member
Bez reklam
Ciężko doradzić co może nie iść tak jak powinno. Wrzuć screeny z programu do wgrywania softu. Może masz tam coś źle ustawione.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

kanzi

New member
Jak ktoś chętny na ten odtwarzacz proszę o kontakt na priv. 2/32GB. Rewelacyjnie odtwarza z dysku sieciowego po LAN 1Gb z domowego archiwum. Nie potrzebuję bo kupiłem TV z Androidem i tam wszystko jest.
 

coobah

Member
Bez reklam
Od siebie dodam, że świetnie działa na softach od Probox AVA i Zidoo. Więcej info na forum 4pda.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry