H96 Pro+

themo

New member
Witam
Posiada ktoś odtwarzacz H96 pro + 32/3 s912 i może się bawił ustawieniami kodi bo odtwarzane filmy niby chodzą płynnie ale obraz jakby szarpał delikatnie?
A druga rzecz instalował ktoś może system libre i jak się sprawuje?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystkie ze strony producenta są org tylko są nowsze z poprawkami i tym się różnią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
A gdzie Panowie znaleźli stronę producenta. U mnie nie działa passtrough DTS-u po optyku (przekazuje stereo). A jak u was?
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
@NET24

Ten firmware jest Alfawise H96 Pro plus i wydaje mi się, że płyta różni się jakimiś elementami (więcej/mniej usb).

Wgrałem firmware z rosyjskiego forum 4PDA sygnowany tą sama datą ale dla H96 Pro plus (bez producenta) i poradziłem sobie wreszcie z passtrough DTS.
Teraz używam LibreELEC (dystrubucja linuxa specjalnie zminimalizowana dla KODI), którego odpalam z karty SD (firmware androidowy pozostaje bez zmian w pudełku) i jestem zadowolony.

Firmware z 2017.03.08 firmowy jest pod tym adresem: Download latest Android 6.0 stock firmware for H96 Pro TV Box - China Gadgets Reviews
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
@NET24

Ten firmware jest Alfawise H96 Pro plus i wydaje mi się, że płyta różni się jakimiś elementami (więcej/mniej usb).

Wgrałem firmware z rosyjskiego forum 4PDA sygnowany tą sama datą ale dla H96 Pro plus (bez producenta) i poradziłem sobie wreszcie z passtrough DTS.
Teraz używam LibreELEC (dystrubucja linuxa specjalnie zminimalizowana dla KODI), którego odpalam z karty SD (firmware androidowy pozostaje bez zmian w pudełku) i jestem zadowolony.

Firmware z 2017.03.08 firmowy jest pod tym adresem: Download latest Android 6.0 stock firmware for H96 Pro TV Box - China Gadgets Reviews
Tak na szybko znalazłem soft i jeszcze nie wgrywałem bo brak czasu. Ale jak najbardziej wskazane jest podawanie linków do firmware i wyrażanie swojej opinii.
 

grlskce

New member
Cześć,
jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość.

Mam problem z Alfawise H96 Pro+ Android 7.1.1, 3/32GB, a konkretnie z Youtube. Maksymalną rozdzielczość, jaką mogę ustawić w YT to 1080p. Na wyjściu H96 mam ustawione 4k/2k 3840x2160 50Hz. Oglądając filmy z Kodi normalnie puszcza obraz w UHD, w materiałach HDR TV Samsung UE55KS7500S zwiększa sam podświetlenie na maksa więc tu wszystko ok. Problem występuje tylko z YT. Brak 4K i HDR

Nie wiem czy chodzi o jakieś ograniczenia YT czy złych ustawień H96
 

kamil-vag

New member
Też kupiłem H96 Pro+ i też jestem zawiedziony odtwarzaniem filmów. Stara poczciwa Manta C200 łykała wszystko bez zająknięcia. Próbowałem Kodi, Mx Player, SPMC, VLC - na każdym to samo widać, że obraz nie idzie płynnie... Może ktoś podpowie co i jak poustawiać, żeby to odtwarzało naprawdę płynnie filmy ? Potencjał niby jest 8 rdzeni / 3 gb ramu...
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wcześniej miałem xtreamera i działał super. Ten jednak to sztuka. Niby coś lepiej przy nowym sofcie ale więcej minusów niż plusów. Szkoda kasy.
 

kamil-vag

New member
Może trzeba trochę poczekać, z tego co czytam to dopiero coś tam zaczyna się dziać w stronę S912. Wrzuciłem na próbę tego LibreELEC - ale za wiele to nie zmieniło... mam wrażenie, że to nie jest problem z wydajnością sprzętu a z kodekami czy nawet samymi aplikacjami pod androida na S912...
Dźwięk u mnie działa poprawnie po optyku. Akurat tu nie mam zastrzeżeń, bo ładnie obsługuje wielokanałowe filmy. Ale to wideo jest takie hmmm, no widać, że brakuje mu tej płynności.
 

Czapi2018

New member
Też kupiłem H96 Pro+ i też jestem zawiedziony odtwarzaniem filmów. Stara poczciwa Manta C200 łykała wszystko bez zająknięcia. Próbowałem Kodi, Mx Player, SPMC, VLC - na każdym to samo widać, że obraz nie idzie płynnie... Może ktoś podpowie co i jak poustawiać, żeby to odtwarzało naprawdę płynnie filmy ? Potencjał niby jest 8 rdzeni / 3 gb ramu...

polecam FTMC (Freak Tab Media Center)
FTMC-16.2.30-armeabi-v7a.apk - FDS

w ustawieniach Adjust Display Refresh Rate ON

polecam również zainstalowanie addona Kodi.AmLogic.script.frequency.switcher
https://github.com/jeff2900/Kodi.AmLogic.script.frequency.switcher/releases

najnowsze oprogramowanie
aml_7.1_s912_q9377-H96PROPLUS-KDMC_mac-20170619
http://www.mediafire.com/file/9i22ulp5qcvctjy/aml_7.1_s912_q9377-H96PROPLUS-KDMC_mac-20170619.rar
 
Do góry