H96 Pro+

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
@Chapi2018 możesz dać soft na inny serwer i dać opis do jakiej wersji H96 On jest bo się pogubimy. Pozdrawiam
 

tof85

New member
Witam, kupilem u Chinczykow: H96 2/16gb, link:pl.aliexpress.com/item/H96pro-Smart-Android-6-0-TV-Box-S912-Octa-Core-UHD-4K-3GB-32GB-1000LAN-2/32798167607.html

Troche jestem zawiedziony, mimo niskiej ceny 182zl z wysyłką, na boxie nie dziala libreelec, działa np. tylko myszka, pilot nie działa.

Android jest wymieszany, Angielsko-Polski, system jakby zkopiowany z telefonu, bo co chwile jest słowo z telefonem zamiast urządzeniem.

Czy ktoś może mi podpowiedzieć, bo urządzenie kupiłem pod Kodi, a procek amlogica 912 to duży problem.

Czy to pudełko powinienem updateować - nowszy Android? Co mogę zrobić żeby działało kodi z karty SD - aktualnie po zainstalowaniu kodi z libreeleca od kszaq: kszaq.libreelec.tv/s912/8.2/8.1.5/Index of /s912/8.2/8.1.5/i device tree: gxm_q200_2g.dtb z kszaq.libreelec.tv/s912/8.2/device_trees/1Gbit_Ethernet/Index of /s912/8.2/device_trees/1Gbit_Ethernet mam problem z tym pilotem.
Dodatkowo nie działa wyłączanie urządzenia, tzn. shutdown jest jak restart, jedynie działa przejście do androida.

Pozdrawiam
 

tof85

New member
Czy mozesz mi ktoś podesłać linki do lepszego androida dla tego urzdzenia h96pro+ 2/16gb, najbardziej mi zalezy na prawidlowym device tree, gdzie będzie działać pilot ;/ a nie tylko myszka... w libreelecu? Ten kszaq.libreelec.tv/s91…et/*** gxm_q200_2g.dtb nie działa poprawnie :blagam:
 

themo

New member
Czy mozesz mi ktoś podesłać linki do lepszego androida dla tego urzdzenia h96pro+ 2/16gb, najbardziej mi zalezy na prawidlowym device tree, gdzie będzie działać pilot ;/ a nie tylko myszka... w libreelecu? Ten kszaq.libreelec.tv/s91…et/*** gxm_q200_2g.dtb nie działa poprawnie :blagam:
Też jestem ciekawy, bo dla mnie ten android tak sobie działa :( zrobili by już działający Libre:(

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

themo

New member
Co do libreELEC do s912 zainstalowałem 8.1.6 wersję ale pilot nie działa, wifi ok . Ktoś może poradził sobie w kwestii pilota dla wersji 3/32 ?
 

themo

New member
Jak i czym wgrać najnowsze oprogramowanie do tego boxa jakiś poradnik ?
Wgrywasz przez czytnik kart na microsd później wsadzasz do h96 i wgrywasz z wyciśniętym resetem , na yt znajdziesz opis jak i na stronach z których się pobiera .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry