H96 Pro+

Reddevilxx

New member
Na jednym sofcie wyskoczył mi taki błąd...próbuje dalej inne.Ten co Tobie zadziałał to mi odrzuciło...
 

Attachments

  • IMG_20200923_153455.jpg
    IMG_20200923_153455.jpg
    932,3 KB · Wyś: 49

Fallman

New member
Jesli błąd dotyczy DDR to nie ten soft wgrywasz - to jest komunikat o rodzaju pamięci - w opisie pliku pisze o ile pamiętam LP w nazwie - z tego co czytałem poprzednie posty kolega wrzucał te pod Wisdoma - wiec jak dla mnie to powinienes sprobować z tego folderu - H96 Pro+ Firmware CZ-S32-v5-v6 - taki obraz : aml_7.1.2_s912_q9377-S912_LP_mac-20180409.7z
 

Reddevilxx

New member
Niestety żaden soft z tej listy nie odpalił��Na płycie pisze jakiś soft ale nie ma takiego
 

Attachments

  • IMG_20200922_213833.jpg
    IMG_20200922_213833.jpg
    789,1 KB · Wyś: 41
Ostatnia edycja:

kamil-vag

New member
Od jakiegoś czasu mam problem tego typu, że po podłączeniu dysku zewnętrznego USB wyłącza mi boxa i dopiero wyjecie wtyki zasilania i podpiecie pomaga... Zastanawiam się czy po czasie nie spada wydajność prądową USB w boxie, albo spróbuję jeszcze dać zasilacz np 1A 5V... Ma ktoś podobne problemy?
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Możliwe, że zasilacz pada. Nie daje rady zasilić BOXa i dysku jednocześnie. Po podpięciu dysku napięcie spada do takiego stopnia, że BOX się wyłącza/resetuje.
Inna opcja tp uszkodzone gniazdo USB (np pogięte styki) i w czasie wpinania dysku robi się zwarcie i BOX się wyłącza (podepnij sam kabel od dysku bez dysku i sprawdź czy też się wyłączy).
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Kilka pytań

Witam wszystkich.
mam dobry soft do naszych H96 pro +

Mam pytania:
1. Jaką masz płytę główną w urządzeniu?
2. Jaki system miałeś wcześniej?
3. Jak z płynnością działania interfejsu?
4. Czy i jak działają aplikacje najpopularniejszych platform streamingowych - Netflix, HBO GO, Prime Video. Player?
 

kamil-vag

New member
Możliwe, że zasilacz pada. Nie daje rady zasilić BOXa i dysku jednocześnie. Po podpięciu dysku napięcie spada do takiego stopnia, że BOX się wyłącza/resetuje.

Zasilacz wymieniony na mocniejszy i działa już jak należy.

Trochę poeksperymentowałem ostatnio z softami i ostatecznie wgrałem ten na Android 9:
https://www.aidansrom.ml/atv-9/

Działa to rewelacyjnie, zero zwiech itd... przepaść do poprzednich softów.
Jedna rzecz mi tylko się nie podoba, np w youtube czy yt kids nie da się przewijać myszką... to samo klawiatura - wpisywanie tylko z pilota...

Poza tymi problemami z myszką, soft jest naprawdę godny uwagi, H96 dostaje na nim nowe życie.

Może macie jakiś sposób na obsługę tej myszy ?
 
Do góry