H96 Pro+

edi730

New member
Mogę wypowiedzieć się na temat mojego H96pro+ 3/32 z oryginalnym softem jaki jest( Android7.1.2)
-Typowy CHRL , co czuć ;)
-Okrojony na maxa system w miarę stabilny dość szybki.
-Launcher beznadziejny, prawie zero personalizacji.
-Przeglądarka www działa bardzo szybko.
-Programy-nie napotkałem problemów ( te co chciałem działają )
-Gry - działają, ale nie wszystko da się uruchomić.
-Zainstalowane odtwarzacze łykają prawie każdy format (tylko podstawowe kodeki)
-Osławiony odtwarzacz KODI -rewelacja. Choć czasami widać problemy z płynnością to mi to nie przeszkadza. Konfiguracja KODI prosta, opisana na polskim portalu.
-problemy z dźwiękiem wielokanałowym (niektórych formatów nie dało się usłyszeć)
Zamiast pilota proponuję dokupić air mouse.
Myślę że za 300zł nie dostaniesz lepszego.
Osobiście nie żałuję zakupu.
 

gordonn

Member
Teraz mam Minixa X7 tak więc znam temat a Kodi to mam w jednym palcu.Czas Minixa dobiega końca i szukam jego następcy. Chodź mi głównie o bardzo dobra obsługę multimediów i żeby dziwię 5.1 wychodził przez spdif.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

cobretti85

New member
Witajcie Panowie. Chcę zakupić H96 Pro+ 3/32 . Chodzi mi głównie o muzykę z Tidala, jakieś filmy z pendrive'a lub HDD. Jak to się spisuje w powyższych potrzebach? I jeszcze wyjście optyczne. Dobrze to działa?
 

anostar

New member
Mogę wypowiedzieć się na temat mojego H96pro+ 3/32 z oryginalnym softem jaki jest( Android7.1.2)
-Typowy CHRL , co czuć ;)
-Okrojony na maxa system w miarę stabilny dość szybki.
-Launcher beznadziejny, prawie zero personalizacji.
-Przeglądarka www działa bardzo szybko.
-Programy-nie napotkałem problemów ( te co chciałem działają )
-Gry - działają, ale nie wszystko da się uruchomić.
-Zainstalowane odtwarzacze łykają prawie każdy format (tylko podstawowe kodeki)
-Osławiony odtwarzacz KODI -rewelacja. Choć czasami widać problemy z płynnością to mi to nie przeszkadza. Konfiguracja KODI prosta, opisana na polskim portalu.
-problemy z dźwiękiem wielokanałowym (niektórych formatów nie dało się usłyszeć)
Zamiast pilota proponuję dokupić air mouse.
Myślę że za 300zł nie dostaniesz lepszego.
Osobiście nie żałuję zakupu.
Problem boxa jest taki że po sesji 6h już dwa razi mi zfreezował i pozostaje tylko odłączenie od prądu, nie wróży to dobrze na przyszłośc, ja mam wersje 3/16 która różni się tylko obudową i ilością pamięci, tak to podzespoły są takie sam. Poczytałem forum pooglądałem YT z problemami H96 i zdecydowałem się go oddać. Nie chcę mieć martwego boxa pod TV za miesiąc lub dwa.
Przerobiłem x96 (2gb/16gb i powiem że była tragedia na yt i innych apkach typu kodi z płynnością)
Przerobiłem h96 pro 3/16gb działa świetnie wszystko, tylko się wiesza dostaje po garach i jest overheat i box prędzej czy później po prostu padnie jak pierwsze egzemplarze xbox360...
Szukam dalej innego boxa który nie będzie się wieszał po 2-3 dniach oglądania... pozdrawiam.
 

gordonn

Member
To ja chyba zostanę nadal na Minix. Mam w nim Root, poblokowane reklamy itp.Netflix chodź tyle że starsza wersja,Showmax działa, CDA też, zamiast Kodi mam SPMC ale to to samo i chodzi płynnie, YouTube mam starą wersję bo na nowych niektóre filmy nie wyświetlają się i co najważniejsze Terrarium Tv chodzi elegancko. Prze ponad 2 lata zaliczył może ze 2-3 zawiechy a tak to śmiga. Widzę że tanio nic dobrego się nie kupi. Pozostaje NVidia Shield Tv bez pada.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

kowal1103

New member
Czesc jestem tu nowy. Posiadam wersje H96 Pro bez plusa i nie wiem czym sie rozni od z plusem i jakiego softu szukac do tego urzadzenia. Mam wgrana wersje z androidem 7.1.2 HGL. Wszystko niby pieknie chodzi ale kupilem to urzadzenie glownie z mysla o aplikacji do telewizji kablowej MultimediaGO i NC+GO ktore na nim nie dzialaja. Problemem jest pelen root. Wiem ze jest pelno aplikacji do ukrycia roota ale zadna nie dziala na te wersji a nawet go zawiesza. Czy znacie jakis sposob aby te aplikacje uruchomic?Prosze o odpowiedz bo nie wiem czy mam to odeslac czy nie. z gory dzieki
 

sarzyk

New member
Witam. Proszę o informację na temat czy w boxie z androidem 7.1.2 na standardowym sofcie jest możliwość oglądania materiałów z takich stron jak zalukaj e-kino.tv itp?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 
Ktoś ma problem z włączeniem urządzenia przez pilota? Bo pilot wyłączy box ale żeby włączyć trzeba wyjąć zasilanie i podłączyć na nowo :|
Ktoś rozwiązał problem?
witaj w klubie, ja mam X92 3/32GB i mam ten sam problem. Pewnie jest to jakaś wada naszych egzemplarzy, bo inni użytkownicy nie mają takich problemów. U mnie co gorsze, czasami muszę odłączyć go dłużej od zasilania aby potem móc go włączyć.
 

rogo12

New member
H96pro plus 3/32 7.1.2 i szerokosc obrazu

Witam, może jest tu na forum posiadacz wyżej wymienionego boxa i jest w stanie mi podpowiedzieć gdzie mogę w ustawieniach zmienić rozdzielczość, niby jest full hd 1920x1080 a obraz mam jako szeroki i ucina boki. w tv wszystkie kombinacje próbowałem, nadal wykrywa jako szeroki :((
 

Patryk22

Member
Witam

Posiadam wersję z PCB kolor niebieski 3GB/64GB S32-v6(LPDDR3) czy firmware do niego to:

SCV4 BLUE (LPDDR3) PCB IMG
Instaluje poprzez kartę micro sd bootując poprzez wciśnięty reset i podpięcie zasilacza a później w ten sam sposób instaluję SCV7A OTA?

Czy powyższym sposobem po instalacji jest twrp i root?

Czy po instalacji tego softu materiały z netflix działają przynajmniej w ful hd?
 

Greeg58

New member
KDMC to spersonalizowana wersja aplikacji Kodi po ten konkretnie soft i android box z załączonymi i skonfigurowanymi kodekami oraz dodaną większą funkcjonalnością niż standardowe Kodi ze sklepu Play.
 

TomLaw1967

New member
Youtube 4K

Witam!
Da się na tym odtwarzaczu?
Przy próbie zmiany rozdzielczości nie ma takiej opcji do wybrania, maks 1080p
Urządzenie podpięte do telewizora 4K
Pozdrawiam
Tomek
 
Do góry