H96 Pro+

themo

New member
Ktoś ma problem z włączeniem urządzenia przez pilota? Bo pilot wyłączy box ale żeby włączyć trzeba wyjąć zasilanie i podłączyć na nowo :|
Ktoś rozwiązał problem?
 

Greeg58

New member
Na fabrycznym miewałem restarty , tu są dwa lanchuery do wyboru, zdecydowanie lepsza obsługa kodeków obrazu, zresztą dokładny opis masz na stronie z firmware wystarczy porównać z opisem fabrycznego.
Dodam jeszcze że obsługuje bardzo dobrze połączenie bluetoth ze słuchawkami i soundbarem. Jest też spersonalizowana dystrybucja Kodi FTMC najlepsza jaką widziałem, obsługa YouTube 4K
 

Greeg58

New member
Zalecają aby wgrywać poprzez kabel USB-USB , ja użyłem wskazówek z postu #38 a więc karty SD z której to zbootowałem boxa i dalej do wersji najnowszej też z karty ale jako updade z aplikacji systemowej
 

szczurx

New member
Witam, przymierzam się do zakupu wyżej wymienionego boxa jako odtwarzacz multimedialny dla rodziców.Mam pytanie do użytkowników- jak na najnowszym androidzie 7.1 wygląda aktualna stabilność działania urządzenia, oraz jakie ewentualne irytujące błędy występują. Box byłby używany jedynie do YouTube, Kodi oraz HBO GO, więc najbardziej zależy mi na informacji jak sprawują się w działaniu te aplikacje. Ewentualnie jakie inny boxy do tych zastosowań, moglibyście polecić w cenie do 300zł (mogą być z aliexpress, gearbest). Czy odczuję dużą różnicę płynności działania pomiędzy wersją z 2 a 3GB RAM?
 
Ostatnia edycja:

mariuszak

New member
Mojego H96 Pro+ 3g /32g chyba uwaliłem. Świeci się niebieska dioda i echo. Ani przez sd ani USB_Burning_Tool nie idzie. Nic się nie dzieje. Może ktoś wie coś o jakiejś reanimacji. Może trzeba inny soft,żeby ruszył. pomocy
 

pagong

New member
mam tez h96 pro czy ktos probowal wgrac liste streamow z pliku o rozszerzeniu m3u? bo jak chce zaladowac plik to pokazuje ze moge tylko z wew wbudowanego dysku wgrac? ktos ma jakis pomysl jak wgrac z pendrive zeby urzadzenie dopuscilo do wgrania pliku z zew pendrive?
 

szczurx

New member
W jaki sposób wgrywacie firmware do tego boxa, za pomocą usb burning tool? próbwałem już roznych sposobow- z dlugim, krotkim wciskaniem szpilką przycisku reset, z podlaczaniem boxa samym kablem USB A-A. Nic nie zadzialalo. Mam wersje 3/32GB z Geabest z napisem alfawise
 

Bolaudio

New member
Witaj,
wgrywanie jest dość proste, masz je mniej więcej obrazkowo w pdf do usb burnig tool. Zakładam, że masz ściągnięte prawidłowe firmware, pierwsze co to czy po podłączeniu boxa w prawym okienku pojawia się wartość "0", jeśli tak musisz zgrać zawartość katalogu "license" z katalogu skąd instalowałeś program do miejsca gdzie jest zainstalowany. Później powinny się tam już pojawiać jakieś wartości. Oczywiście na oknie głównym, powinno wykryć urządzenie czy to co pisałem wcześniej robiłeś czy nie. Po wczytaniu przez program firmware wciskasz start, podłączasz boxa i czekasz ok 5 minut aż nie skończy się wgrywanie cały czas możesz obserwować postęp na pasku i chyba procenty o ile pamiętam. Na koniec wg zaleceń wciskasz close i odłączasz boxa. Nie ma potrzeby wciskania resetu,
pozdrawiam
 

szczurx

New member
Udało mi się wgrać w końcu rom SCV. Okazało się że wgrywanie poszło na trzecim z kolei komputerze. Trzymałem wciśnięty przycisk reset szpilką, następnie wpiąłem kabel usb i dopiero paru sekundach kabel z zasilacza. Dopiero wtedy box został wykryty w Usb Burning Tool. Dalej poszło już gładko
 

gordonn

Member
Mam pytanie ogóle dotyczące tego playera. Czy warto go kupić za 300zl i jak się sprawuje w rzeczywistości? Czy jest tak wydajny jak na papierze i chodź płynnie i bez problemów?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry