Egreat A5/A10 UHD Media Player

RAF1977

Banned
Jak dysku nie potrzebujesz wbudowanego, to nie warto dopłacać. Innych istotnych różnic pomiędzy nimi nie ma.
 

tomwega

Member
Nie potrzebuje dysku,w a5 można podpiąć dysk pod sata lub usb.I za wygląd i dysk tyle dopłaty sobie życzą?Nieźle.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

zwierzak11

New member
kup w UK Futeko tak jak wskazał RAF1977. Ja tam kupiłem 2 m-ce temu. na dzień dzisiejszy to koszt 710 zł. dostawa free 4-5 dni do polski. gwarancja 1 rok z możliwością zwrotu do 30 dni (twój koszt). wg mnie warto.
 

tomwega

Member
Himedia nic, walą w CH. Zidoo na +

Właśnie się zastanawiam nad egreat a5 i zidoo X10.Na forum zidoo widziałem,że miałeś sporo uwag co do X10.Czy aktualizacje coś poprawiły?Kupiłbym egreat a5 ale wejście hdmi in mnie kusi w zidoo.Chciałbym podłączyć do niego tuner satelitarny.Pozdrawiam.
 

coobah

Member
Bez reklam
Właśnie się zastanawiam nad egreat a5 i zidoo X10.Na forum zidoo widziałem,że miałeś sporo uwag co do X10.Czy aktualizacje coś poprawiły?Kupiłbym egreat a5 ale wejście hdmi in mnie kusi w zidoo.Chciałbym podłączyć do niego tuner satelitarny.Pozdrawiam.


bierz Beelink'a Sea :)
 

sideswipe

New member
bierz Beelink'a Sea :)

Porównywałem SEA z Zidoo i różnica jest ogromna.
SOft na dzień dobry niestabilny. Potrzeba ręcznej aktulizacji oraz brak KODI(sic)
Wszystko ręcznie trzeba było zrobić by urządzenia jak tako działało.

Na wejściu HDMI blokada HDCP.

Mały X8 z Zidoo tu się lepiej sprawdzi...
 

coobah

Member
Bez reklam
Juz kilka rzeczy zamawiałem z tego sklepu i zawsze dochodziły w około 2 tygodnie. Przy zamówieniu wybieraj NL Post (jeśli jest taka opcja...).
Dopisz też prośbę o umieszczeniu na paczce zaniżonej wartości i dopisku "gift".
Moje paczki nawet jak trafiały na celny to i tak były puszczane.
TV Boxy to nie telefony i na celnym nie zawsze wiedzą ile wart jest dany box.
Nie zamawiaj tylko kurierem: podatek murowany.

Zastanawia mnie tylko, w czym ten Zidoo jest lepszy od Beelinka? Bebechy te same, a ROMu nawet mniej :)
 

tomwega

Member
Juz kilka rzeczy zamawiałem z tego sklepu i zawsze dochodziły w około 2 tygodnie. Przy zamówieniu wybieraj NL Post (jeśli jest taka opcja...).
Dopisz też prośbę o umieszczeniu na paczce zaniżonej wartości i dopisku "gift".
Moje paczki nawet jak trafiały na celny to i tak były puszczane.
TV Boxy to nie telefony i na celnym nie zawsze wiedzą ile wart jest dany box.
Nie zamawiaj tylko kurierem: podatek murowany.

Zastanawia mnie tylko, w czym ten Zidoo jest lepszy od Beelinka? Bebechy te same, a ROMu nawet mniej :)

Dzięki wielkie.
Zamówiłem zidoo x9s ale tutaj w kraju.Około 2-miesięczny.Zobaczymy czy spełnia moje oczekiwania.
Na razie w oczekiwaniu pozdrawiam.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
mam zidoo x8 i im wiecej go uzywam,tym coraz wiecej niestety z nim problemow, ah ten android.... O ile filmy chodzaok., ale wycierajace sie napisy na pilocie po paru tyg., oraz samowlaczajacy sie box i inne podobne przygody, toniestety codziennosc...
 

bomarek

Member
Kupując takie urządzenie należy się liczyć z tymi bolączkami, u mnie na pilocie od Himedi Q10 też się powycieraly napisy na pilocie ale gdy one znikną znamy funkcje tych klawiszy już na pamięć. Mam teraz Zidoo X8 i napisy też się pewnie bardzo szybko wytrą a co do przypadłości w działaniu to wina programistów piszących soft do tych skrzyneczek, to nie są profesjonaliści.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

zwierzak11

New member
co do pilotów ja już dawno przesiadłem się na logitech harmony - jeden do wszystkiego - każdą funkcję można zaprogramować a playery mają czytać pliki multimedialne i do tego są stworzone a cała reszta to przy okazji to tak jak telewizor ma wyświetlać obraz a inne bajery są po to żeby się sprzedać
 

zwierzak11

New member
uruchamiasz Vidion XBMC , potem wchodzisz w muzyka , wybierasz utwór np. z dysku i go odtwarzasz. potem powracasz do głównego okna XBMC klikasz pictures, wybierasz zdjęcia , wyswietlasz zdjęcie a wcześniej masz już odtwarzający sie utwór
 

sideswipe

New member
Kupując takie urządzenie należy się liczyć z tymi bolączkami, u mnie na pilocie od Himedi Q10 też się powycieraly napisy na pilocie ale gdy one znikną znamy funkcje tych klawiszy już na pamięć. Mam teraz Zidoo X8 i napisy też się pewnie bardzo szybko wytrą a co do przypadłości w działaniu to wina programistów piszących soft do tych skrzyneczek, to nie są profesjonaliści.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem co wy robicie z tymi pilotami...kontrolery od 3-4 letnich playerów mam w znośnym stanie. HiMedia akurat jest nie do zajechania, ale mam raptem od ponad pół roku, ale stare 900 miały podobne piloty wieczne do dziś.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nowa beta F.W. W changelogu widze ze dodali napisy online? Ktos juz przetestowal?
Edit:
Fsktycznie sciaga zewnetrzne napisy. Przy okazji prawidlowo rozpoznaje deskryocje napisow z UHDBD
 
Ostatnia edycja:

bomarek

Member
Nie wiem co wy robicie z tymi pilotami...kontrolery od 3-4 letnich playerów mam w znośnym stanie. HiMedia akurat jest nie do zajechania, ale mam raptem od ponad pół roku, ale stare 900 miały podobne piloty wieczne do dziś.

Wtedy używali lepszego lakieru, teraz wszyscy tną koszty i napisy na pilocie są bardzo nietrwałe.
Też mam bardzo stare piloty i po wyczyszczeniu pilot wygląda jak nowy.
 
Do góry