Egreat A5/A10 UHD Media Player

pejotwroc

New member
A jaki to hałas generuje A5? Jak dla mnie on jest bezgłośny. Co do szybkości. Nie wiem jak szybki jest Asus ale na pewno A5 jest szybszy od Xtreamer SideWinder 3. Jakość obrazu 1080 minimalnie lepsza w Egreat A5.
 
Ostatnia edycja:
Tak, da się na HT2.0 z tego co kojarzę. Po testach, zdecydowanie najlepsze boxy do odtwarzania filmów to te oparte na procesorze HiSilicon. Mam A10 - rewelacja pod każdym względem (używany w kinie domowym z projektorem).




W jaki sposób przesłać sciagniete filmy na dysk w egreat 8 pro?
Czy mając film w 4k na się go ogladnąc na projektorze full hd?
Jak wyglada sprawa z napisami i dźwiekiem.Czy da się jednym przyciskiem zmienić żródło dźwiękku oraz wyboru napisów na pilocie.


dziekuje
 

c43

Member
A jaki to hałas generuje A5? Jak dla mnie on jest bezgłośny. Co do szybkości. Nie wiem jak szybki jest Asus ale na pewno A5 jest szybszy od Xtreamer SideWinder 3. Jakość obrazu 1080 minimalnie lepsza w Egreat A5.


Przydźwięk jest wyraźny bez sygnału na kolumnach słyszę jakby chodzący twardy dysk.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
W jaki sposób przesłać sciagniete filmy na dysk w egreat 8 pro?
Czy mając film w 4k na się go ogladnąc na projektorze full hd?
Jak wyglada sprawa z napisami i dźwiekiem.Czy da się jednym przyciskiem zmienić żródło dźwiękku oraz wyboru napisów na pilocie.


dziekuje

filmy 4k bez problemu obejrzysz na projektorze full hd
 

penny

Member
Może ktoś wie czy egreat A5 ma problem z przesuwaniem napisów przy odtwarzaniu z dysku USB?
Na 20 prób przesunięcia czasu wyświetlnia napisów, udało mi się raz, ale później pomimo udanej zmiany, nie mogłem tego cofnąć. Nie robiłem raczej nic nadzwyczajnego i załapało jakimś cudem.

Ponowna próba na tym samym pliku nic nie zmienia pomimo zmiany czasu w urządzeniu.

SRT, TXT bez różnicy nic się nie dzieje. Różne filmy, różne pliki funkcja nic nie zmienia w czasie wyświetlania.

Inne opcje jak kolor, pochylenie czcionki działają od razu w trakcie wyświetlania filmu, a przy synchornizacji nie widzę różnicy w pojawianiu się napisów.

Jakieś magiczne zaklęcie trzeba wymówić?
Z tego co sprawdziłem mam w nim najnowszy soft
 
Ostatnia edycja:
Do góry