Akcesoria do tv boxów

Gie

Member
Bez reklam
Do tv boxów można dokupić różnego rodzaju klawiaturki, piloty. Patrząc na zdjęcia przypuszczam że są to raczej słabej jakości urządzenia. Z tego co widzę są klawiaturki z gładzikiem na środku, klawiaturki z gładzikiem z boku, klawiaturki z pilotem. Są też piloty typu air mouse, czyli coś w rodzaju wskaźnika. Pewnie jest jeszcze sporo innych urządzeń. Moglibyście się podzielić wrażeniami z użytkowania? Pewnie i tak najrozsądniej będzie kupić jakąś mniejszą bezprzewodową klawiaturę komputerową i podłączyć ją do tv boxa.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Bardzo dobry temat. W sieci praktycznie nic o tym nie ma.
Osobiście testowałem tylko klawiaturę Logitech K400R (obecnie spotyka się wersję bez "R") czyli z gładzikiem po prawej stronie. Bardzo pozytywne wrażenia, całość nieco mniejsza od pełnowymiarowej klawiatury. Ma dość duże, plastikowe, wygodne klawisze, działające lekko, jak w normalnej klawiaturze komputerowej.
Ze względu na swoje stosunkowo duże wymiary (szerokość 35 cm) nie jest tak poręczna jak małe klawiatury typu Rii i8 i przez to najwygodniej ją kłaść na stole/ławie itp niż trzymać w ręce.
Klawiatura występuje w wersji z donglem USB lub bluetooth. Testowałem tą pierwszą.
 
Ostatnia edycja:

deusexe

Member
Jaki HUB USB 3.0 do Android BOX?

Czy ktoś używa jakichś hubów usb do odtwarzaczy strumieniowych z dużą ilością wejść? Mam Zidoo X9S i brakuje mi gniazdek, a nie wiem czy warto kupić HUBa czy nie będzie problemów z widzeniem dysków?
 

Detox

New member
Cześć! Ostatnio poświęciłem wiele godzin, żeby coś takiego znaleźć

s-l500.jpg


to jest trackball idealny do tv boxów używam i jest genialny.
 
Do góry