Zidoo X9S (Android, Realtek RTD1295)

MacPaul

New member
Na stronie polskiego dystrybutora oraz na amazonie jest napisane że można zainstalować netflixa. Czy wasze opinie dotyczą rozdzielczości?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Artur22_2007

New member
Z tego co się dowiedziałem to najnowsza wersja nie działa starsze działają z przed maja.ale i tak mam rebus poczekam na jakieś testy x10 ewentualnie innego sprzętu
 

jordan

New member
Pytanie zagadka co do X9s czy jak mam esate i podepne sobie pod niego jakis dysk to moge na niego wrzucac torrenty jest jakis klient na nim ? czy podczas pracy jako NAS ? czy tez moge tego dysku uzyc przez usb 3.0 jako nas ?
 

fusserg

New member
Pytanie zagadka co do X9s czy jak mam esate i podepne sobie pod niego jakis dysk to moge na niego wrzucac torrenty jest jakis klient na nim ? czy podczas pracy jako NAS ? czy tez moge tego dysku uzyc przez usb 3.0 jako nas ?

Podobno może służyć zarówno jako NAS (OpenWRT) i dysk z klientem BT (Android)
 

jordan

New member
Do kogoś kto ma Atmosa :)

mam poki co 5.1 nie mam podpietych sufitowek
i teraz odpalam film z ATMOSEM pokazuje mi tylko DOLBY TRUEHD tak ma byc ? czy dopiero jak podepne sufitowki zmieni mi sie na atmos ?
ampli yamaha 681 i zidoo z9s
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Czy da się w zidoo wyłączyć rozpoczynanie filmu/pliku od ostatniego wyłączenia odtwarzania?
Np. kończymy oglądanie filmu w trakcie napisów, wyłączamy sprzęt, następnym razem odpalamy ten film a on startuje właśnie tam gdzie zakończylismy czyli na napisach.
Chciałbym to wyłączyć.
 

muzyk219

New member
A ja chętnie bym się dowiedział jak mogę tą funkcję włączyć? Od wczoraj mam x8 i jeszcze nie ogarnąłem wszystkiego.
Przy okazji - mam problem z Kodi.
Włączając wczoraj pierwszy raz urządzenie, Kodi miałem w wersji 16. Wszystkie opisy, menu tylko po angielsku bez możliwości wybrania innego języka.
Zainstalowałem z Google Play wersję 17 w której już jest możliwość wybrania języka polskiego , przy czym 16-tka nadal była osobno.
Odtwarzając jakikolwiek plik czy to audio czy wideo, plik był na 16 odtwarzany płynnie. Na wersji 17 tnie się wszystko niemiłosiernie. Nie da się oglądać nic.
Pomoże ktoś z tym fantem??
 

bomarek

Member
Poszukaj rozwiązania na forum Zidoo.
Będziesz bardzo zadowolony gdy sam znajdziesz rozwiązanie swioch problemów.
A bardzo pomocny jest wujek Google [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

tomwega

Member
Zidoo x9s.
Wykupiłem pakiet ipla sport.Niestety nie mogę na tym odtwarzaczu odtworzyć nic z tego pakietu.Wyskakuje błąd odtwarzania materiału DRM.
O dziwo np.Polsat sport fight działa,pozostałe nie.
 

sideswipe

New member
A ja chętnie bym się dowiedział jak mogę tą funkcję włączyć? Od wczoraj mam x8 i jeszcze nie ogarnąłem wszystkiego.
Przy okazji - mam problem z Kodi.
Włączając wczoraj pierwszy raz urządzenie, Kodi miałem w wersji 16. Wszystkie opisy, menu tylko po angielsku bez możliwości wybrania innego języka.
Zainstalowałem z Google Play wersję 17 w której już jest możliwość wybrania języka polskiego , przy czym 16-tka nadal była osobno.
Odtwarzając jakikolwiek plik czy to audio czy wideo, plik był na 16 odtwarzany płynnie. Na wersji 17 tnie się wszystko niemiłosiernie. Nie da się oglądać nic.
Pomoże ktoś z tym fantem??

W Zidoo jest ZDMC, nie KODI. Zmodyfikowane wersja znanego softu. Do sciągnięćia ze strony Zidoo(forum). Aktualna wersja to 17,3, przynajmniej tak donosi C4i https://www.c4i.com.pl/index.php?op...rt_product_id=4005&virtuemart_category_id=598
 
Do góry