Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
To miłego korzystania. Osobiście korzystam do filmów z Kodi ale wydaję mi się że czasami obraz nie jest idealnie płynny. MX player według mnie nie ma z tym problemów. Czy ktoś też ma takie mikro przycięcia podczas ruchu w Kodi ??

U mnie na odwrót. Mx Player sporadycznie przytnie. Kodi bajka, ale wydaje mi się, że pod względem jakości obrazu wygrywa delikatnie MX Player.
 

grzeskul

New member
Nie mam prime'a ale będąc poza PL mam normalnie język ustawiony na Polski. Całe menu po Polsku. Co innego z dostępnością materiałów w ojczystym języku. Z tym jest gorzej niż w Netflix.
Język zmieniasz w ustawieniach... język

tak mam w netflix i cale menu shileda mam po polsku,ale amazon prime jest tylko po angielsku lecz brat ma po polsku
no nie kumumam-jakas blokada?
#
 

Pingwinek

Banned
tak mam w netflix i cale menu shileda mam po polsku,ale amazon prime jest tylko po angielsku lecz brat ma po polsku
no nie kumumam-jakas blokada?
#
A nie masz w ustwieniach jezyka amazon video polskiego?? Ja mam listę kilkunastu do wyboru, w tym język polski. Napisy w serialach i filmach też mają opcje ustawienia na polski ( oczywiście nie wszystkie)
 
Ostatnia edycja:

grzeskul

New member
A nie masz w ustwieniach jezyka amazon video polskiego?? Ja mam listę kilkunastu do wyboru, w tym język polski. Napisy w serialach i filmach też mają opcje ustawienia na polski ( oczywiście nie wszystkie)

nie mam proboje na kompi i na shieldzie jest tylko angielski audio lub napisy,a dziwne bo zalogowane jest z pl i netfilix dziala normalnie
 

andrzeej

Member
To miłego korzystania. Osobiście korzystam do filmów z Kodi ale wydaję mi się że czasami obraz nie jest idealnie płynny. MX player według mnie nie ma z tym problemów. Czy ktoś też ma takie mikro przycięcia podczas ruchu w Kodi ??

A zaznaczyles w kodi automatyczne odświeżanie obrazu? U siebie też tak miałem ale od momentu odchaczenia tej opcji jest bardzo ok jeśli chodzi o płynność.
 

grzeskul

New member
juz ogarnolem
standardowo na sieldzie byla wgrana apka amazon prime ,wiec metoda prob i bledow poprzez logowanie sie na pc w koncu zmienilem na primevideo
wszystko juz dziala
dzieki za fatyge
 

Pingwinek

Banned
A zaznaczyles w kodi automatyczne odświeżanie obrazu? U siebie też tak miałem ale od momentu odchaczenia tej opcji jest bardzo ok jeśli chodzi o płynność.
A gdzie jest opcja "automatycznego odświeżania".
Znalazłem "częstotliwość odświeżania" gdzie można wybrać konkretne liczby oraz "dostosuj częstotliwość odświeżania"
 

cezary777

Member
Witam proszę o pomoc jak z parowac pada od PlayStation3 DualShock 3 z nvidią model pada CECHZC2E podpinam kablem usb do NV TV wyszukiwanie akcesoriow i nic sie nie dzieje nie ma pada na liscie , zadnej rakcji działania pada nie mam pojecia jak to ogarnąć ale piszą w necie ze działa na nvidia shield po najnowszym update.
 
Ostatnia edycja:

Pingwinek

Banned
I jak tam poradziłeś sobie z dual shock??
Kolejny plus na korzyść MX Player w starciu z Kodi. Dziś jedna ze ścieżek audio w Kodi przepuszczona została jako PCM 3/4/0.1. Tą samą odtworzoną w MX soundbar rozpoznał prawidłowo jako DD THD Niby ilość kanałów się zgadza ale...
 

leszekgd

Member
@Pingwinek masz jakiś rozpierdziel z ustawieniami. Kodi "łyka" poprawnie wszystkie popularne formaty dźwięku włącznie z Dolby Atmos i DTS:X.
 

Pingwinek

Banned
@Pingwinek masz jakiś rozpierdziel z ustawieniami. Kodi "łyka" poprawnie wszystkie popularne formaty dźwięku włącznie z Dolby Atmos i DTS:X.
Wiem, że łyka wszystko. Dziś włączyłem jeszcze raz Player Ready One i... Yamaha poprawnie wykrywa. Więc chyba coś wczoraj się wykrzaczyło. Czyli muszę cofnąć tego plusa na rzecz MX Playera :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Polecam SPMC, mam obok ikonę KODI, ale po pewnych problemach (nie wsyztsko chciał odtwarzać) i wielu opiniach, przeszedłem właśnie na SPMC, działa lepiej. Tam gdzie Kodi miał jakiś zgrzyt, SPMC już nie. Korzystam już tylko z tego.
Wygląd idento.
 

Pingwinek

Banned
Też używałem SMPC jak miałem problemy z audio passthrough. W sumie jest to też kodi tylko ustawiane pod androida. Dobrze, że przypomniałeś,dam apce ponownie szansę.
Kodi u mnie ostatnio robi za tuner tv i odbiera stream z VU+. Działa to bez zarzutu
 

gordonn

Member
Ktoś z forumowiczów orientuje się czy uniwersalny pilot Logitech Harmony 350 8w1 będzie działał z NVidia Shield 2017?

Wysłane Mi Note 2
 
Do góry