Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Te znalezione przez Smarters pozycje 4K (jakieś 130) to chyba w większości,mają tylko 4K w nazwie,bo już mi się trafiło kilka z rozdziałką nawet 1280×720 ;)
TVP4K jest w 4K,ale bez HDR w obydwu apkach (na naziemnej jest HDR).
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Te znalezione przez Smarters pozycje 4K (jakieś 130) to chyba w większości,mają tylko 4K w nazwie,bo już mi się trafiło kilka z rozdziałką nawet 1280×720 ;)
TVP4K jest w 4K,ale bez HDR w obydwu apkach (na naziemnej jest HDR).
HDR w TV jest w formacie HLG.Nvidia niestety tego nie obsługuje.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Z HLG chodzi o wsteczną kompatybilność dlatego w tym formacie będą kanały ogólnie dostępne (z angielskimi kanałami też tak jest).Kanały VIP (premium) mogą być kodowane inaczej bo z założenia są programami do których dostęp jest przez dedykowany sprzęt.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z tych około 130 kanałów "4K" znalezionych przez Smarters,tylko ze 20 miało rozdzielczość 4K,z tym,że też około 20 nie chciało się wczytać.
A Wam ile znajduje kanałów "4K" ? ;)
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida mogę Cię zapiąć do mojego tivimate. Kupiłem roczny abo 🤪
Przez wymuszenie oglądania na tivimate vs kodi nawet polubiłem ten program 😉
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bawię się na telefonie ;)
Screenshot_20221207_220244_MX Player.png

Screenshot_20221207_221029_MX Player.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z tych około 130 kanałów "4K" znalezionych przez Smarters,tylko ze 20 miało rozdzielczość 4K,z tym,że też około 20 nie chciało się wczytać.
A Wam ile znajduje kanałów "4K" ? ;)
Napisałem do sklepu,z pytaniem,który pakiet ma najwięcej kanałów 4K i odpisali,że Crystal ma dużo,ale dają tylko 1-godzinny test.
Wziąłem na dłużej i wyszukiwarka znalazła ponad 1000 kanałów "4K" i 36 "8K".
Później obadam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak wpiszesz w wyszukiwarkę "4k" w Crystal, to znajduje dużo kanałów, z tym, że jak klikniesz wyrywkowo 10, to żaden w 4k nie trafiłem. Wyszukuje tak, bo widzi po tagach w nawiasie przed kanałem. Kanały 4k są, ale trzeba wiedzieć które konkretnie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale w kategorii For Adults,powinny być jakieś informacje,kto będzie brał udział :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:
Do góry