Beelink GT1 - wszystko o odtwarzaczu

coobah

Member
Bez reklam
@jurekl1, nie szalej, nie szalej :)
I tak puszczam tanio... No i VATu nie doliczę jak czasem UC potrafi :)

@niqu1982, bardziej okolice Sochaczewa, do Łodzi 100 km :)
 

coobah

Member
Bez reklam
W dwa tygodnie miałem go w domu:

Schowek02.jpg
 

plecho1

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Mam mały problem z tytułowym pudełkiem oraz z plazmą Panasonica TX-P50X60E kupioną kilka lat temu dzięki temu forum. Problem polega na tym, że ten TV nie jest ful hd a hd ready 1024x768 i obraz z TV Boxa jest obcięty z każdej strony. Czy jest możliwość zmiany rozdzielczości w TV Boxie na taką jaką obsługuje TV?
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mam Beelinka GT1 ale spore doświadczenie z tv boxami na androidzie lub android_tv.
Wchodzisz w ustawienia (jeśli po ang. to Setup) -> Ekran (Screen) -> Screen resolution -> Display mode -> tu możesz zmienić rozdzielczość na niższą.

W Twoim przypadku masz niestety rozdzielczość pasującą do ekranu o proporcjach 4:3 -> więc masz do wyboru obraz z boxa panoramiczny lub przycięty - tzw panscan.

co do wyskalowania obrazu względem TV służy druga opcja z ustawień Ekran -> Screen position -> będziesz miał do wyboru zoom in oraz zoom out (powiększ/pomniejsz)

Mam nadzieję, że to coś pomoże.

Nie liczyłbym na to, że dorobią obsługę formatu 4:3...
 

plecho1

New member
W opcjach wyświetlacza nie ma żadnych opcji związanych z regulacją rozdzielczości sygnału wyjściowego, jest tylko:
Poziom jasności
Tapeta
Uśpienie
Wygaszacz ekranu
Rozmiar czcionki
Podczas obrotu urządzenia...
Prześlij ekran
Rotating screen

Dzięki chrisso
Jednak znalazłem :)
 
Ostatnia edycja:

plecho1

New member
Pozwolę sobie odgrzać kotlecika :)
Mam ostatnio problem z pudełkiem, odpala się dość szybko ale jak jest już pulpit to muszę czekać około 5 minut zanim zacznie reagować na pilot czy myszkę. Jak nic nie naciskam to trwa to krócej a jak zacznę w momencie jak jest zamulony to muszę poczekać nawet ponad 5 minut.
Czym może być to spowodowane? Nie mam zainstalowanych wiele aplikacji, jest to co w oryginale i dodatkowo Mozilla.
 
Do góry