HiMedia Q10 Pro - wszystko o odtwarzaczu

Jarek81

New member
Witam

Mam pytanie o Himedia Q10 Pro. Mam wpiętych kilka dysków (4) z treściami multimedialnymi...Odtwarzam przez Media Center (np. mkv pokazuje tylko nazwę pliku + waga pliku).
Czy jest jakiś soft (co pokaże - najlepiej z wszystkich dysków) - okładki mkv, itd...Gdzie tego szukać , jak to zrobić...?
 

Mirek_Gra

Member
Witam

Mam pytanie o Himedia Q10 Pro. Mam wpiętych kilka dysków (4) z treściami multimedialnymi...Odtwarzam przez Media Center (np. mkv pokazuje tylko nazwę pliku + waga pliku).
Czy jest jakiś soft (co pokaże - najlepiej z wszystkich dysków) - okładki mkv, itd...Gdzie tego szukać , jak to zrobić...?


Od tego jest właśnie KODI (choć ja go nie używam) Poczytaj o bibliotece multimediów w KODI.
 

pablodziekan

New member
Witam wszystkich userów. Spędziłem (z przerwami na pracę i spanie) blisko 10 dni Forum i tym tematem, i od dzisiaj jestem posiadaczem Q5 Pro. Wiem, wiem, temat dotyczy innego modelu, ale mój problem jest chyba obecny w obu. Do rzeczy- albo nie wiem, albo nie mogę znaleźć, albo nie ma opcji dodania swoich napisów do filmu, gdy nie ma ich w bazie napiprojekt czy opensubtitles? Czy ktoś może wie o czymś, czego nie wiem lub czego nie potrafię znaleźć i uruchomić w ustawieniach? Wszystko śmiga elegancko- DA jest, HDR jest. Niby nic więcej do szczęścia mi nie trzeba, ale jednak uwiera mnie moja niewiedza. Pzdr.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
albo nie wiem, albo nie mogę znaleźć, albo nie ma opcji dodania swoich napisów do filmu, gdy nie ma ich w bazie napiprojekt czy opensubtitles?

Najprościej. Po prostu ściągasz dopasowany plik (.SRT) z napisami z dowolnego serwisu, kopiujesz do katalogu z plikiem wideo i skopiowanemu plikowi nadajesz taką samą nazwę jak plik wideo, oczywiście z rozszerzeniem .SRT.
 

mimimimi1

New member
HiMedia Q10 Pro sieć

Jak połączyć HiMedia Q10 Pro z komputerem WIN 10 przez sieć kablem. Proszę o opis krok po kroku jestem słaby w te klocki.:-|
 

kristof11

Member
Witam, czy ktoś mi może powiedzieć czy zasilacz Topping p50 nada się do Himedii? Chciałem ten zasilacz dokupić do TOPPING D50S i przy okazji zasiliłby Q10, ponieważ oryginalny trochę słabnie przy trzech dyskach zew i jednym wew.
 

kristof11

Member
Dzięki grzesch na informacje. Pewnie z z tym zakłócaniem ARC to sprawa sprzętowa i softem tego nie naprawią. Jeśli chodzi o zasilacz to widzę, że ten zastępczy ma 1A więcej niż oryginalny także powinien być ok.
 

grzesch

New member
W wersji 2.1.7 usunięto sklep play, możliwość zalogowania się na konto Google, również w Chrome. Czy ktoś wie, jak uruchomić konto Google ? Zainstalowałem google play service i google play store, ale i tak nie działa.
 

Bejziczek

Member
Posiadam Q5Pro i w nim taki problem, że WiFi łączy się z routerem z prędkością 72Mbit/s, a sam ethernet też nie jest jakiś wybitnie szybki.
Czy może to być wina zasilacza ?
 
Do góry