Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

Kamyk79

New member
Witam!

Posiadam kamerę Panasonic TM700, która nagrywa materiał w avchd 1080p/50p (progressive) z bitrate`em 28 Mbit/s z dźwiekiem 5.1.
Jaki byłby najlepszy HD Player do tego typu materiału, który by to uciągnął i który nie dokonywałby konwersji dźwięku do stereo, tylko zostawiałby 5.1?
Chodzi mi również o to, by taki player odtworzył również pliki AVI MP4, które byłyby zakodowane kodekiem x264 z bitratem 28 Mbit/s?

Jaki więc jest obecnie najlepszy player, który dałby radę tak "ciężkim" plikom?
Posiadam obecnie WD Playera (tę starszą wersje). Material 50p uciągnie, ale pod warunkiem, że bitrate nie jest za wysoki, a ja chciałbym używać 1080p/50p z 28 Mbit/s.

Prosze pomóżcie i sorki jeśli ten wątek był już powtarzany...:(
Pozdrawiam
 

Kamyk79

New member

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Chciałem sprawdzić, pobrałem, nie mogę rozpakować.... nieoczekiwany koniec archiwum (001).:???:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pobrałem już dwa razy pierwszy plik i jest to samo, nie można rozpakować.....?!
 
Ostatnia edycja:

Kamyk79

New member
Sciagne te pliki ktore wgralem i zobacze czy u mnie sie rozpakowuja. W kazdym badz razie pakowalem darmowy 7zipem. Dam Wam znac...
 

Kamyk79

New member
Sprawdzilem na razie pierwsze zrodlo:

czesc 1/3 powinna miec wielkosc Rozmiar: 650 (bajtow: 681*574*400) i po sciagnieciu tyle ma, wiec jak na moje nic nie jest zle z tym zrodlem.

Sciagne jeszcze 2 pozostale pliki i dam znac
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No zgadza się plik ma taką wielkość, ale u mnie ni cholery nie daje się rozpakować....:neutral:
 

Kamyk79

New member
Sprawdzilem dwie pozostale czesci 2 i 3.
U mnie wszystko sie rozpakowalo bez problemu.
Tak jak wczesniej wspominalem pakowalem 7zipem. Podaje Wam jeszcze wersje 7zipa - 4.58-beta.
Czesc 2/3 powinna po sciagnieciu miec wielkosc: Rozmiar: 650 MB (bajtów: 681*574*400)
Czesc 3/3 powinna po sciagnieciu miec wielkosc: Rozmiar: 355 MB (bajtów: 372*317*353)

Nie wiem dlaczego marciniozo nie mozesz rozpakowac, u mnie wszystko sie rozpakowalo i bez problemu odtwarza material na Splash Lite Playerze. Na VLC na moim komputerze sa problemy z wydajnoscia, ale Splash Lite Player jest moim zdaniem lepszym playerem od VLC.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kurcze no nie wiem co u mnie jest nie tak?!
Przy okazji do odtwarzania w komputerze używam KMPlayer - bardzo dobry odtwarzacz.

Edit
Rozpakowałem, w komputerze jakość pierwsza klasa, ale wrzucę na plazmę z Playera Asmax HD zobaczę czy pójdzie i jak...
 
Ostatnia edycja:

Kamyk79

New member
marciniozo.... A jakiego masz playera? Bo tak jak pisalem moj WD TV Player nie uciagnie takiego materialu i sa przerwy i dzwieku nie slychac.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Właśnie oglądam - Player Asmabox Player HD - odtwarza, dźwięk OK" idzie płynnie 6 kanałów, obraz jakościowo super, ( czy to Ty na filmie?, bo rozumiem, że te panie to Twoje kobiety?), właśnie przerabiam Twój plik na AVCHD zobaczę jak pójdzie na odtwarzaczu Blu-Ray bo na moim odtwarzaczu playboxie coś jakby haczyło? A może jestem przewrażliwiony?!?!? Może te zwolnienia to tak miało być( w jakim programie robiłeś?) Za parę minut się odezwę.
 

Kamyk79

New member
Tak to ja na filmie:) Nie bardzo sie orientuje czy Player Asmabox Player HD nazywasz playboxem? O ile dobrze kojarze to w tym filmiku nie ma zadnych zwolnien. Material montowalem w Sony Vegas Pro 9.
 

Kamyk79

New member
a iluleti to model ten player Asmabox Player HD? Kiedy on zostal wypuszczony na rynek? Bo kamera Panasonic TM700 w kwietniu 2010 roku...
 
Do góry