Szukam odtw blu i nie wiem co wybrac :)

83piotrek

New member
Witam, pomimi ze studiuje forum, nie potrafie wybrac dobrego odtw blu ray. Posiadam dosc archaiczny jak na te czasy tv 32 lcd panasonic le8p oraz kino domowe sony dav dz 660- tez juz pare lat ma. Teraz chce dokupic odtwarzacz blu ray. Tak naprawde zalezy mi na bezproblemowym odtwarzaniu wszystkich formatow-lacznie z hd (zrodlem beda torrenty,org). Zrodlem do odtw bedzie moj laptop-mam siec wifi, ew dysk i pendrive. Jezeli chodzi o net to w niskiej cenie wifi nie bedzie, ale ew podlaczenie kablem niech bedzie. Ogladajac forum myslalem o lg 660-z tym ze tego modelu jako nowego juz nie ma. Zostaly samsung 5300 albo 6100, z tym ze 6300 to ponad 400pln a 5300 niecale 200. Problem tkwi w tym ze model 5300 ma rozne opinie, duzo osob sie skarzy ze to bubel co zacina sie w wysokiej rozdzialce. Ale tak naprawde potrzbuje:
- odtwarzacza, co odtwory mi po w sieci wifi WSZYSTKIE FILMY Z LAPTOPA
- ma aktualizacja softu
- ew odtworzy wsz formaty z hdd, pendrive
- sporadycznie moge skorzystac z youtube po kablu

i co mam wybrac? tego niepewnego samsunga czy szukac w lg ? bo na necie wiele czytam ze sams 5300 czesto nie daje rady....
 

Yacko

Member
Przyłączę się do tematu i zapytam o odtwarzacz BD 3D, który by sam w sobie scalał obraz SBS (obok siebie) i poprawnie wtapiał napisy. LG BD620 jest ciekawym sprzętem, czyta wiele formatów ale nie scala SBS, więc trzeba to robić na TV, a wtedy z napisami jest kaszanka.
 
Do góry