Jaki odtwarzacz blu-ray: PC/stacjonarny/PS3

dimmiu

New member
Witam
Chcialbym zakupic odtwarzacz blu-ray, tylko nie mam pojecia jaki. Zalezy mi glownie na jak najlepszej jakosci obrazu oryginalnych plyt dvd/blu-ray + 3d. telewizor Panasonic 42st50. Kompa mam spietego po hdmi z tv wiec wchodzi rowniez w gre odtawrzacz w PC. Tak dla porownania przykladowych kosztow:

- nagrywarka/odtwarzacz PC blu-ray: koszto okolo 350/150 zl, niestety potrzebny jest wtedy wlaczony komp i jakiejs dobrej jakosci soft, pytanie tylko jaka jakosc bedzie mial obraz w stosunku do stacjonarnego odtwarzacza badz ps3. Duzy minus to takze potrzeba wlaczonego kompa a co za tym idzie spory pobor mocy i zajezdzanie napedu wielogodzinnym odtwarzaniem filmow.

- ps3: znacznei wyzsza cena bo od okolo 600zl minimum, plus taki ze mozna dodatkowo pograc. :)

- stacjonarny (jakis panasa najlepiej): okolo 300zl, czy funkcje jakie sa dostepne w nowych odtawrzaczach przyniosa znaczna poprawe jakosci odtawrzanego obrazu w stosunku do 2 powyzszych? Chodzi mi np o poprawe skalowania jakosci sygnalu, zwlaszcza z plyt dvd.

Z gory dzieki za odpowiedzi.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
PC bym odpuscil ze wzgledu na w/w wady takiego rozwiazania. PS3 jest dobrym wyborem jesli chcesz pograc jesli tylko mialby sluzyc do BD/DVD to sie mija z celem bo po 1 ciagnie sporo pradu, po 2 PS3 sie dosc grzeje i jak zalczy sie wiatrak to przy ogladaniu filmu to denerwuje.

Ja polecam ci kupic stancjonarny odtwarzacz BD moim zdaniem jakiegos Panasonic'a. Kiedys mialem BD80 teraz BD210 i jestem mega zadowolony, jakosc obrazu jedna z najlepszych na rynku.
 

dimmiu

New member
PC bym odpuscil ze wzgledu na w/w wady takiego rozwiazania. PS3 jest dobrym wyborem jesli chcesz pograc jesli tylko mialby sluzyc do BD/DVD to sie mija z celem bo po 1 ciagnie sporo pradu, po 2 PS3 sie dosc grzeje i jak zalczy sie wiatrak to przy ogladaniu filmu to denerwuje.

Ja polecam ci kupic stancjonarny odtwarzacz BD moim zdaniem jakiegos Panasonic'a. Kiedys mialem BD80 teraz BD210 i jestem mega zadowolony, jakosc obrazu jedna z najlepszych na rynku.

No wstepnie wlasnie planowalem polowac na jakis starszy uzywany model w dobrej cenie, moze bdt300... A jak nie to nowy BDT220 - opinie sa dosc zachecajace i cena w miare przyzwoita pomiedzy ps3 a bd pc... Pograc lubie, dlatego myslalem o ps3, jednakze tez chodza juz glosne sluchy, ze moze wydadza niedlugo ps4 i nowego xbox'a, wiec troche mijalby sie z celem zakup starej konsoli...

dzieki za odp

pozdrawiam
 
Do góry