Wymiana blu raya

Olaaf

New member
Witam. Jestem słabym znawcą tematu wiec chce się poradzić.
Chcę wymienić blu raya głównie ze względu na słabą multimedialność swojego zestawu. Mam aktualnie Pioneer 51fd, podłączonego analogowo do HK 3490, kolumny stereo i TV Samung bez opcji odtwarzania filmów, bez wifi, bez dlna.
Nowego blu raya szukam zeby odtwarzał filmy z laptopa przez wifi, z pena przez usb, youtuba przez wifi. Audiofilem nie jestem, ale nie chciałbym mieć gorszej jakości audio niz mam. Wyglądałoby tak: youtube, filmy z kompa przez wifi - 70%, blu ray - 10%, DVD - 5%, audio z Cd - 15%.
Najpierw myślałem o samsungu 6100, ale ten byłby podłączony coaxialem, potem panasonici 220/320/ a zwłaszcza 500.
Co byście doradzili?
Jeśli chodzi o warunki cenowe to zależy mi na stosunku jakość/cena. Czy warto brać najdroższego?
Dzięki
 

fazo

New member
Jeżeli w 70% filmy z kompa to tylko samsung lub lg. Spokojnie pociągną większość filmów. Większy komfort i kompatybilność zapewni odtwarzacz sieciowy. Miałem LG BD660 i odtwarzał praktycznie wszystko (poza flac). Zamiana na Panasonica 120 (wyższe modele to w zasadzie to samo jeżeli chodzi o te konkretne możliwości) zaskutkowała natychmiastowym kupnem odtwarzacza sieciowego. Przeczytaj wątek na tym forum lub też na avs forum to się dowiesz dlaczego. Podobnie jest z pionierami, yamahami itp. Nadają się tylko do Bluraya i dvd. Reszta mocno kuleje.
 
Do góry