jaki najlepszy odtwarzacz blu-ray 3d z dvb-t pvr?

adam2a

New member
Jaki najlepszy odtwarzacz blu ray polecicie dla takich wymagań:
- podpięty pod telewizor 3D Philips 47PFL6007,
- odtwarzacz blu ray (oczywiście :) ),
- tuner PVR z DVB-T (bardzo istotne),
- dekoduje DTSa,
- na wyjście coaxial (podpięcie pod 10-letni amplituner),
- czytnik kart sd,
- odczytywanie szerokiej gamy formatów z usb (głównie mkv w 3d, divx), odczytywanie napisów.
- cena: jak najtaniej, powiedzmy do 700-1000 zł.

Wstępnie myślałem nad LG HR720T, ale rozeznanie mam małe więc jestem otwarty na sugestie.

Pozdrawiam
 

adam2a

New member
Nikt? Nic?

Zrobiłem trochę researchu i wychodzi na to, że rynek jest bardzo ubogi.
Samsung BD-E8300
Samsung BD-D8900
LG HR570S
LG HR720T
Samsung BD-E6300
Samsung BD-D6900

Czy LG HR570S ma soft wspólny z LG BX580 ? Ten ostatni z opisu z tego wątku: http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/54931-lg-bx580-odtwarzacz-blue-ray-3d-6.html wydaje się odtwarzać największą gamę formatów.

Z drugiej strony Smart TV w Samsungach to kusząca sprawa. Jak wygląda u nich odtwarzanie filmów z USB? Odczytuje poprawnie wszystkie głównie formaty (mkv 2d/3d, avi, mp4) z polskimi napisami?
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
Jakościowo LG zdecydowanie, wodotryskowo Samsung.

Chociaż jak miałbym wydać 1000zł to bym wolał np. dwa lata abonamentu N-ki z nagrywaniem i jakiś prosty BD za ~300zł (np. LG BP420)

Na DVB-T nie ma czego oglądać, a co dopiero nagrywać ;)
 

adam2a

New member
Dzięki za odpowiedź.
Chociaż jak miałbym wydać 1000zł to bym wolał np. dwa lata abonamentu N-ki z nagrywaniem i jakiś prosty BD za ~300zł (np. LG BP420)

Jestem niestety uwiązany umową na Polsat Cyfrowy jeszcze przez 2 lata. Nawet przez chwilę rozważałem opcję oddzielnego odtwarzacza i blu-ray, ale co za dużo pilotów/urządzeń to niezdrowo.

Na DVB-T nie ma czego oglądać, a co dopiero nagrywać ;)

Na polskie seriale wystarcza.
 

giekol

Member
Co byście zaproponowali w kwocie 300-400zł. Mam sporo filmów w formatach: avi, dvix, xvid, mkv, *.264, mp4, avchd, żeby odtwarzał te formaty z USB i płytek, mam TV Panasonica 32LX85p. Dobrze, żeby podbijał filmy DVD do wyższej rozdzielczości. Z góry dziękuję za rady. Pozdrawiam
 
Do góry