Jaki porządny odtwarzacz Blu-ray kupić?

modrih

New member
Witam!

Chciałbym dowiedzieć się jaki dobry odtwarzacz Bluray proponujecie? Zależy mi głównie na jakości odtwarzania płyt bluray bo do tego on ma służyć.

Jako dodatek 3D, no i przydało by się odtwarzanie plików flac , ale nie jest to cecha która by miała przeważyć o zakupie.

Zastanawiam się nad:

Panasonic bdt 221 (220 z tego co widzę różnica polega na kolorze), oraz Sony BDP-S580, i w takim zakresie także szukam sprzętu.

Sprzęcik ma współpracować docelowo z TV Sony 40EX725 i amplitunerem Harman Kardon AVR 360.

Chcę by dźwięk i obraz były bardzo dobre bo na tym mi zależy a nie na duperelach które i tak mam w innych urządzeniach. A może zaproponujecie coś innego?
 

modrih

New member
Właśnie oglądałem Sony BDP-S790, ostatnio jak interesowałem się tym modelem ceny były o 50% wyższe. Zastanawiam się czy w dźwięku ten Sony nie wypadnie lepiej niż wspomniany Panasonic.

Nie wspomniałem o troszkę wyższym Panasonicu mianowicie DMP-BDT320 z powodu pilota / designu UFO, jedyne co ma ten wyższy model 3xx to ten magiczny pilot oraz funkcję która może być interesująca: High Clarity Sound Plus. Bo "Cyfrowa symulacja dźwięku wzmacniacza lampowego", to samo w sobie się zabija - "cyfrowa" :|

Pytanie jeszcze czy nie będzie problemu odnośnie 3D i marki Panasonic i Sony? Ktoś na tym forum pisał że każdy TV ma swój system synchronizacji z okularami (to prawda), i że musi być tez odtwarzacz tej samej marki bo inaczej to się nie zgra. Dla mnie to bzdury..
 

modrih

New member
To w takim razie jaki odtwarzacz mógłby być lepszy od tych wspomnianych przezemnie? Oczywiście nie chodzi mi o skrajny skok cenowy do kilku k pln. :)
 

g_egorz

New member
witam.. od miesiąca jestem posiadaczem LG 47LM765S chciałbym do niego zakupić odtwarzacz BR, zastanawiam się nad 2.. LG BD 660 3D i Samsung BD-E6100 3D ten drugi ze względu na SmartHub-a innego i dużo lepszego niż Smart Tv w LG... chyba, że zainwestować w nagrywarkę.. jeśli tak to którą..??

 
Do góry