Denon

norba

New member
Witam, zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza i myśle nad tym właśnie modelem. Czy może coś innego lepszego i trochę tańszego?
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Tańszego i lepszego to raczej nie znajdziesz......
Ale to bardzo względne wszystko, zależy do czego to ma być, jakie są inne urządzenia w systemie itd...
 

norba

New member
posiadam tv samsung ue46d6500 i ampli denon avr 1312 (myślę, że w niedalekiej przyszłości zamienię na coś lepszego), urządzenie wiadomo do płyt dvd i bluray (3d też), chciałbym też, żeby czytało duże mkv, ale z tego co doczytałem ten odtwarza max 2 gb. Więc może jesteś coś w stanie polecić co śmignie z tym wszystkim?
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Raczej nie będzie...
Odtwarzacze za kilka tysięcy kupuje się raczej do zawansowanych zestawów i owszem otrzymujemy wyższą jakość odtwarzania ale oryginalnych płyt a nie ripów MKV...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Raczej nie będzie...
Odtwarzacze za kilka tysięcy kupuje się raczej do zawansowanych zestawów i owszem otrzymujemy wyższą jakość odtwarzania ale oryginalnych płyt a nie ripów MKV...

Dokładnie, dodatkowo mogę od siebie napisać że kupowanie DVD/BD firmowych do zestawów trochę nie ma sensu. Sam się przekonałem bo miałem kiedyś DVD Yamahy a kumpel miał Marantza. Zarąbiście wybredne sprzęty. Czytały praktycznie tylko oryginały lub dobrze nagrane na dobrych nośnikach filmy. Zarówno u mnie jak i u kolegi po pewnym czasie nagrywane filmy zaczęły się ciąć, zatrzymywać itp. Kupiłem DVD Samsunga i od 5 lat mam spokój. Wszystko śmiga jak książka pisze:) Jedyny + takiego BD/DVD to wygląd w zestawie lub jak napisał kolega bagiennik odtwarzanie oryginałów. Tu na forum bardzo polecane są BD Panasonica DMP-BDT. słyszałem również że ASUS bds-700 czy LG BD660 też nie są złe.
 

norba

New member
znalazłem jeszcze takie odtwarzacze:
oppo bdp 103,
marantz ud 5007 oraz onkyo bd sp809
który z tych 4 byście polecili?
 
Do góry