Blu-ray 3D

redshuma

New member
Witam! Jestem przed zakupem swojego pierwszego odtwarzacza 3D. Wybrałem sobie trzy modele:
- Pioneer BDP-LX55
- Pioneer BDP-440 3D
- Sony BDP-S790 3D
Wizualnie do mojego sprzętu pasują tylko te dwie marki, ponieważ posiadam audio zestaw pioneer'a i tv sony 3D.
Proszę Was o podpowiedź w tym wyborze z moich propozycji :)
Ostatnio nie śledziłem rynku i nie wiem w jakim kierunku zmierza technologia BD. Może zaproponujecie mi coś innego, wartego rozpatrzenia w cenie do 2000zł? Pozdrawiam!
:blagam:

 

erzlot

New member
Nie szkoda Ci kasy? Kup np LG BD660 lub 670 za mniej niż połowę ceny Twoich typów. Wszystkie odtwarzacze są teraz podobne i nieduże, nie powinny gryźć się z pozostałym sprzętem wizualnie. A funkcjonalnie są świetne.
 

wysio

Member
Bez reklam
Patrzyłeś na Panasonica? Nowa seria z wyglądu kosmos, że nie musi koniecznie nie pasować do reszty sprzętu... No chyba, że musisz mieć na każdym klocku tą samą firmę kosztem jakości, funkcjonalności i ceny. W Panasonicu obraz jest rewelacyjny zarówno z blu-ray jak i dvd. Ten drugi ponadto świetnie skaluje, menu bardzo intuicyjne i jest bardzo funkcjonalny - internet z lan czy wifi. W LG czy Samsunga w tym temacie bym nie szedł.
 

redshuma

New member
Dzięki za szybką odpowiedź! Do LG brak mi zaufania, miałem przykre doświadczenie. Za to Panasonic zaczynam brać pod uwagę (kiedyś produkowali b.dobre video)
Muszę jeszcze sporo poczytać na temat ich poszczególnych modeli.
Pozdrawiam!
 
Do góry