Odtwarzacz blu ray do 300-400 zł

mimlad

New member
Poszukuję sprawdzonego i dobrego (odpowiednio do ceny) odtwarzacza blu ray w granicach 300-400 zł. Kilka wymagań:
- ma odtwarzać pliki xvid, mkv (720/1080p, od 4 do 8 gb, z napisami .txt/srt w oddzielnym pliku) i mp4,
- w miarę sensownie odtwarzać płyty dvd na 40 calowym telewizorze,
- port usb,
- ethernet mile widziany.

Brałem pod uwagę następujące modele: LG BD-560, LG BD550B, Samsung BD-D5100, Samsung BD-D5300 i SAMSUNG BD-C5300.

Dziękuję za pomoc.
 

dune2

New member
Bez reklam
Podlacze sie pod temat bo mam podobny problem.Chce kupic jakis przyzwoity blu dla rodzicow tak do ok 400 zl.Moze byc nieco wiecej.
Chce zeby mial 3d i odtwarzal filmy w roznych formatach w tym mkv z polskimi napisami.
Jakby mial wifi to byloby super ale wiem ze w tej cenie to raczej nierealne.
Ten blu mialby byc podpiety pod tv sony 55ex720.
Najchetniej wzialbym LG bd670 bo sam go mam i jest swietny ale to ok 600 zl
Ciekawe ze sam dalem za niego niewiele ponad 400 a teraz podrozal.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja kiedyś jak już padnie moje leciwe DVD też stanę przed tym problemem. Na razie z tego co czytałem ludzie polecają Panasonic DMP-BDT (różne modele) , LG BD660, ASUS bds-700.
 

dune2

New member
Bez reklam
Ja kiedyś jak już padnie moje leciwe DVD też stanę przed tym problemem. Na razie z tego co czytałem ludzie polecają Panasonic DMP-BDT (różne modele) , LG BD660, ASUS bds-700.
Tyle ze ja chce dac ok 400 a Asus to wydatek ok 800 wiec nieco wiecej...
Panasonic tez drogi a LG bd660 prawie nie osiagalny a na allegro nie chce kupowac.
 

dune2

New member
Bez reklam
Podejrzewam że do tej kwoty wszystko będzie podobne. Kup sobie jakiegoś LG lub Samsunga. Przecież to sprzęt nie na wieki.
I tu pojawia sie problem.Ja nie oczekuje zeby to byl jakis swietny sprzet ale jak mam wydac 400-500 zl to chce by czytal jak najwiecej formatow.
A te nowe LG i Samsungi juz nie czytaja wszystkiego tak sprawnie jak starsze modele.
Dlatego szukam w okreslonym przedziale takiego ktory czyta jak najwiecej formatow a to nie jest latwe.
 

dune2

New member
Bez reklam
Kupilem jedak LG660 w pewnym sklepie internetowym za 330 zl z darmowa wysylke.Nic lepszego w tej cenie nie ma.Polecam :)
 
Do góry