BLU-RAY do filmów MKV /dźwięku DTS / Polskich znaków i napisów TXT

FireX

New member
Witam, jak w temacie ,chcę zakupić blu ray z jak najwiekszym wypasem i w jak najniższej cenie (BD LG , samsunga itp)

Głowne zastosowania:

* Blu ray 3d MKV oraz bd
* Aby czytał bez problemu wszystkie filmy z netu + aby obsługiwał wszystkie kodeki audio
* Umiał czytać napisy z TXT z polskimi znakami\
* Intuicyjny aby z pilotu wszystko dało się pozmieniać (kolo textu ,wielkosc itp)

Cena do 500 PLN

Dziekuję
 
Ostatnia edycja:
I

irek6311

Guest
Witam, jak w temacie ,chcem zakupić blu ray z jak najwiekszym wypasem i w jak najniższej cenie (BD LG , samsunga itp)

Głowne zastosowania:

* Blu ray 3d MKV oraz bd
* Aby czytał bez problemu wszystkie filmy z netu + aby obsługiwał wszystkie kodeki audio
* Umiał czytać napisy z TXT z polskimi znakami\
* Intuicyjny aby z pilotu wszystko dało się pozmieniać (kolo textu ,wielkosc itp)

Cena do 500 PLN

Dziekuję
Takie wymagania max 500zł :mrgreen:
Blu-Ray nawet ten najdroższy nie czyta wszystkich plików ,
dałem 600zł za BDP-140 i czyta to co powinien a do reszty player z HDD ...
jak chcesz jak najtaniej to Blu-Ray za ~300zł + player do plików za ~ 200zł .
 

FireX

New member
Witam, dobra to sprecyzuję.

Niech czyta pliki MKV z HDD + polskie znaki (Moze byc w formacie SRT)

Dokładnie chodzi o to ,aby film ~15GB z DTS działał bez przerabiania AUDIO na ACC

Pozdrawiam
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Niech czyta pliki MKV z HDD + polskie znaki (Moze byc w formacie SRT)
Dokładnie chodzi o to ,aby film ~15GB z DTS działał bez przerabiania AUDIO na ACC

Nawet najdroższe odtwarzacze Blu-Ray są śmiechu warte wobec najlepszych odtwarzaczy multimedialnych.
Nota bene tańszych i o głowę bardziej funkcjonalnych od tych klocków Blu-Ray.
Epoka odtwarzaczy Blu-Ray zdechnie niedługo w podobny sposób jak epoka odtwarzaczy DVD.
Jeśli masz Internet to masz darmowy dostęp do tysięcy najlepszych kopii w najlepszej jakości.
720p, 1080p, ts, m2ts, Full Blu-Ray, 3D też, dźwiek DTS-HD Master Audio itp. itd.
No chyba, że lubisz wydać 50 - 100 zł za 1 płytę Blu-Ray, wtedy szacun.

... zapomniałem dodać dla Marcina2000 ... 90 % współczesnych produktów (np. filmów) jest przeznaczona dla debili i robiona przez cwaniaków.
To wystarczający powód dla tego, żeby używać netu do darmowej konsumpcji pseudo-kultury XXI wieku i nie płacić ani grosza za towar nie nadający się do użytku.
-----------------------------------------------------------------
Poza tym ... nie będę przytaczał dziesiątków przykładów, że np. płyty Blu-Ray wydawane w Polsce są : droższe, okrojone z dodatków oraz napisów w dodatkach i są gorszej jakości audio, niż te wydawane na Zachodzie.
----------------------------------------------------------
No i nie wiem czy wiesz, że Internet został wymyślony (w 1969 roku) po to , by dwa uniwerki w USA połączyły się za friko między sobą, żeby nie bulić kasy za przesył informacji poczcie ani telefonii stacjonarnej, czyli zapyziałym monopolistom.
 
Ostatnia edycja:

Marcin2000

New member
Bez reklam
albo tak jak niektórzy nie lubi kraść cudzej własności i pracy, ściągając filmy z netu... ale to ci się pewnie nie mieści... prawda?
 

kini0

New member
Bez reklam
Temat jest śliski, bo czy posiadając jakiś tytuł na DVD muszę kupić to samo na BD żeby mieć jakość HD...? Ceny płyt BD są chore i taka jest prawda. Format .mkv nie bez przyczyny jest popularny. Gdyby filmy na blu ray kosztowały 40pln za sztukę nie ściągałbym nic z sieci. Ale 100 pln za klasyczne pozycje kina to moooocne przegięcie pałki.
 

FireX

New member
Witam, net mam 100/100 wiec 1080p w mkv to nie problem ,ale tez czasami lubie mieć swoje dobre filmy kupione na blu ray choć ze wzgledu na kolekcję.

Kupiłem TV philipsa 3d i on ma USB gdzie podlaczam dysk i filmy w MKV czyta tylko czesć netowego żródła musze przerabiać na dzwięk AC3 bo nie czyta DTS oraz ten TV nie obsluguje polskich znaków więc zamiast ŻŹĆłó mam krzaczki.

Nie chodzi o to,że jestem idiotą i czekam aż ktoś znajdzie mi taki model ,tylko poprostu aby coś kupić trzeba poczytać a ja teraz nie mam czasu na to.

Jak ktoś posiada i jest zadowolony z filmów MKV z TXT oraz czasami coś oglądnie na bluray w 3D niech podaje model

Pozdrawiam

PS: Co do BD 550 od LG

Odtwarzacz może i spoko martwi mnie tylko ilość uszkodzonych egzemplarzy na allegro :D
 
Ostatnia edycja:

kini0

New member
Bez reklam
Ja używam Asusa O!Play mini i też jestem zadowolony. Łyka wszystko co mu zapodam i nie pęka na robocie ;) Aczkolwiek ostatnio plik Terry Pratchett's Going Postal (HD).m4v nie miał ochoty odtworzyć normalnie , tylko strzelił focha i postanowił odtwarzać jakieś 0,1 fps.. ;) Za to SGS i Galaxy Tab 2 odtworzyły ten film bez najmniejszego problemu!
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Witam, net mam 100/100 wiec 1080p w mkv to nie problem ,ale tez czasami lubie mieć swoje dobre filmy kupione na blu ray choć ze wzgledu na kolekcję.

Kupiłem TV philipsa 3d i on ma USB gdzie podlaczam dysk i filmy w MKV czyta tylko czesć netowego żródła musze przerabiać na dzwięk AC3 bo nie czyta DTS oraz ten TV nie obsluguje polskich znaków więc zamiast ŻŹĆłó mam krzaczki.

Nie chodzi o to,że jestem idiotą i czekam aż ktoś znajdzie mi taki model ,tylko poprostu aby coś kupić trzeba poczytać a ja teraz nie mam czasu na to.

Jak ktoś posiada i jest zadowolony z filmów MKV z TXT oraz czasami coś oglądnie na bluray w 3D niech podaje model

Pozdrawiam

PS: Co do BD 550 od LG

Odtwarzacz może i spoko martwi mnie tylko ilość uszkodzonych egzemplarzy na allegro :D
Nie sledze historii modelu 550 ale moj rok bez zajakniecia , co do odtwarzaczy multimedialnych typu asus tobie zalezy chyba tez na napedzie optycznym wnioskuje, wiec chyba wszystko jasne. Pozdro
 

FireX

New member
Wstepnie sprawdziłem ten 660 i wydaje sie bardzo OK ,czya napisy TXT oraz ma mase kodeków + dobre DLNA.

Jak ktoś ma jakis jeszcze model proszę o podesłanie.
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
Ale nie masz obsługi "obrazów" płyt
Nie masz regulacji i w zasadzie zadnej ingerencji w napisy.
Nie masz np. obsługi FLAC'ów
Nie masz chyba również zbytniej możliwości edycji zawartości dysku.
Nie masz dwóch USB więc nie możesz kopiować pomiędzy nośnikami.
Nie masz wejścia na karty SD.
Nie masz obsługi napisów przez DLNA
I jeszcze masz 200zł mniej ;)
itd...


Zyskujesz napęd Blu Ray, rozumiem działasz głownie na oryginałach a MKVy to sporadycznie dwa razy do roku max.
 

FireX

New member
Nie musi byc wypas bo nie celuje w ten przedział cenowy aby wszystko miał.

Z tego co napisałeś to by sie przydała obsługa iso bd

Zapodaj jakiś model do porównania?
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Kupowanie odtwarzacza br do ogladania mkv to niezbyt dobry pomysl, jak tak sie bawic to lepiej jakis odtwarzacz multi, ale najlepiej to do takich rzeczy uzywac laptopa.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
 

FireX

New member
Tych zabawek trochę mam więc nie potrzebuję full wypasu

Filmy BD / mkv + polskie napisy najlepiej z TXT + obsługa kodeków audio (mój TV PHilips 3D ma wbudowane USB i mogę niby przez niego odpalać filmy ,ale to muszę konwertowac audioa z DTS'a na AC3 i konwertowań napisy na BEZ Polskich znaków ) a taki stacionarny BD by przydał sie do tego czego nie obsługuje mój TV :D

Chyba skuszę się na te LG 660 ,ale jeszcze mam 24h więc czekam koledzy na konkretne modele.Pozdrawiam
 
Do góry