stało się..

sapin

New member
- no trudno założyłem nowy temat :D..

A więc stoję przed wyborem zakupu pierwszego "blureja" i tak się zastanawiam, który model.
"blurej" będzie podpięty pod tv "panasa" więc myślałem nad
-Panasonic DMP-BDT310E
ma służyć nie tylko do kina, także muzyka, czyli dobrze musi sobie radzić z cd.
Koniecznie musi być 3d [chociaż to wszystkie nowe już mają], dobrze także musi sobie radzić z odczytywaniem płyt i dysku.

No ogólnie ma być niezawodny, bo jak czytam niektóre komentarze dot. sprzętu to czasami strach coś kupić dzisiaj ;)
 

sapin

New member
No ja jestem bardzo zdecydowany na bdt310e, tylko naczytałem się, że nie czyta dysków w systemie ntfs - prawda, czy już zrobili jakiś update softu? I jak to jest z mkv?

Swoją drogą nie wiem jaka to różnica w podpięciu dysku pod tv a pod blureja?

Hm a może lepiej dopłacić te 50 zl i wziąć DMP-BDT320EG?

A może w ogóle odpuścić sobie blu i kupić jakiś tam hd media plejer?
 
Ostatnia edycja:

DeeBass

New member
Bez reklam
No ja jestem bardzo zdecydowany na bdt310e, tylko naczytałem się, że nie czyta dysków w systemie ntfs - prawda, czy już zrobili jakiś update softu? I jak to jest z mkv?

Swoją drogą nie wiem jaka to różnica w podpięciu dysku pod tv a pod blureja?

Hm a może lepiej dopłacić te 50 zl i wziąć DMP-BDT320EG?

A może w ogóle odpuścić sobie blu i kupić jakiś tam hd media plejer?

u panasa dopiero na ten rok modele 220/320/500 czytają dyski NFTS do 2 TB wiec jeżeli Ci zależy na tej funkcjonalności to warto dopłacić
 

vitek

New member
Swoją drogą nie wiem jaka to różnica w podpięciu dysku pod tv a pod blureja?
Też się zastanawiam dlaczego przy dyskusji na temat odtwarzacza BR zawsze głównym tematem jest jakie pliki dany model łyka.

Odtwarzacz blu-ray służy do odtwarzania płyt BR!

A może w ogóle odpuścić sobie blu i kupić jakiś tam hd media plejer?
To już zależy od ciebie czy planujesz odtwarzać dyski BR które dają jakość ale są droższe i trudniej dostępne niż mkv-ki z pirat baya. Jak masz używać BR do puszczania plików to nie widzę sensu kupować.
 

sapin

New member
Z tym "hd plejerem" to tak sobie gdybam ;),
widziałem dzisiaj jak starszy model panasa [nie podam jaki] nie chciał odtworzyć oryginalnej płyty cd - dziwne ;)

Także wybór padł na BDT320 EG - jestem ciekaw jak działa ta funkcja, że włącza się jak ktoś wchodzi do pokoju :)...
no nic teraz tylko zamówić i czekać na kuriera
 
Do góry