DVD z Tunerem TV

machoney32

New member
Witam wszystkich :)
Poszukuję jakiegoś odtwarzacza DVD ,by spełniał wszystkie poniższe wymogi :
- Blue Ray
- Tuner TV
- port USB
- HDMI
Wiem, wiem ,jest pełno takich sprzętów. Ale ten którego poszukuję nie może mieć wbudowanego WiFi , Bluetooth'a ani posiadać twardego dysku. Wszystkie sprzęty które do tej pory wyszukałem posiadają albo WiFi , albo twardziela ,albo z kolei nie jest to Blue Ray lub brak tunera Tv. Proszę o pomoc w doborze sprzętu ,by było to co ma być i by nie było tego ,czego nie ma być :) :blagam:
 

machoney32

New member
Wiem że tak byłoby najprościej. Skoro niema takiego sprzętu to ok ,dzięki. Ale łudziłem się że znajdę coś takiego jak w/w. Nawet na upartego nie musiałby posiadać czytnika nośników Blu-ray ,lecz reszta czyli tuner tv ,wejście HDMI i port USB jak najbardziej
 

machoney32

New member
dzięki za zainteresowanie ,ale to jest tylko sam tuner , bez odtwarzacza dvd.
Zależy mi na tym by było to dwa w jednym ,jak np. Samsung BD-D6900, ale tam jest wbudowane WiFi ,więc kicha :(
 

machoney32

New member
z USB jak najwięcej formatów ,tzn filmy ,zdjęcia ,muza.No i by DVD czytało jak najwięcej formatów. Chciałbym się zmieścić w kwocie 750 - 800zł
 

bagiennik

New member
Bez reklam
No to ustaliliśmy już dawno że nie ma takiego urządzenia.
Jak się domyślam to ma być do zakładu karnego ?
Dlaczego nie możesz kupić osobno Tunera MPEG 4 i np. Blu Ray LG BD 660 ?
 

machoney32

New member
tak dokładnie ,na guuurrrny Mokotów :) Kumpel mnie poprosił o znalezienie takiego kombajna co czyta wszystko i ma tuner tv. ale wszystko to , co ma wszystko ,jest tak naszpikowane że koniec ,a ZK mają swoje wymogi
 

machoney32

New member
chodzi też o to by można nagrywać programy tv np., na nośnik zewnętrzny USB , a takie cacko jak właśnie samsung BD - D6900 daje taką możliwość ,ale ma WiFi. Gdyby nie to , byłby idealny
 

machoney32

New member
Ten Manty jest całkiem całkiem. Choć przyznam że za kwotę 250zł., to raczej nie będzie rewelacyjnie chodzić .Mam na myśli jakość HD ,no i właśnie doczytałem że czyta tylko AVI,MP3,WMA,JPEG i BMP , żadnych DVIX'ów
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
Z Blu Ray do Divxa zjazd już widze ;p

Poszukajcie Playerów z Androidem z wbudowanym tunerem :>

A w tych więzieniach mają takie prywatne LCDki jednosobowe ?
 
Do góry