PS3 vs. DMP-BDT220

mtbiker

New member
Witam,

Poszukuję nowego blu-ray playerka i do tej pory zwycięzcą jest DMP-BDT220, bo uważam, że jest najbardziej optymalnym modelem z nowszych Panasów. Tymczasem żaróweczka się zaświeciła i uświadomiłem sobie, że niedługo tak czy inaczej, chciałbym zakupić PS3.

Pytanie brzmi - czy rezygnując z DMP-BDT220, kupując PS3 i używając go do odtwarzania blu-ray w kinie domowym, stracę cokolwiek na jakości obrazu lub dźwięku?

Będę bardzo wdzięczny za radę.

Pozdrawiam
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Stracisz dzwięk HD na filmach 3D czyli w zasadzie nic, a gry są dużo lepsze na PS3 niż Panasonica. W ogóle bym się nie zastanawiał :>
 

mtbiker

New member
Poczytałem jeszcze więcej na temat i zdecydowanie idę w stronę DMP-BDT220.
PS3 nie domaga w kilku kwestiach, poza tym żre 4 razy więcej prądu, hałasuje (to akurat sprawdzone organoleptycznie) i moim zdaniem powinno służyć do grania, bo jak coś jest do wszystkiego to jest... Na konsolę przyjdzie czas :) Także dzięki i w razie pytań o Panasa, służę pomocą.
 

stankard

New member
mtbiker napisz czy kupiłeś 220-tkę i jakie wrażenia (w tym ile zapłaciłeś :)). Z jakim TV używasz? Ja mam dylemat czy do właśnie zakupionego TV Sony nie dokupić do kompletu Sony BDP-5590, ale z szybkiej lektury bardziej pasuje mi Panas. Podstawowa obawa/myśl, że sony może lepiej współdziałać z sony, a Panasonic gorzej. Z drugiej strony nowy TV jest tak napasiony wynalazkami, że może wystarczy prostszy i tańszy odtwarzacz Blu-Ray. Same dylematy jak zwykle przy zakupach ;-)
 

greend

New member
A ja mam pytanko jak z nawigowaniem utworów przez usb, flac i mp3. Czy wystarczy zewnętrzny wyświetlacz do skakania między folderami, utworami. Czy tylko przez telewizor da się w tym połapać ? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jezeli piszesz o aplikacji YT ktora mam na mysli, to sprawdz po wyszukaniu juz filmow ktore Cie interesuja czy nie masz na gorze w prawym rogu ikonki HD.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jaka aplikacje ma ten odtwarzacz, ale tak jak napisalem jezeli jest to ta standartowa aplikacja YT ktora ja tez mam na kilku urzadzeniach, to tak jak pisalem ja mam w prawym gornym rogu ikone HD ktora trzeba zaznaczyc, pisze to z pamieci wiec moge sie mylic. Byc moze w ustawieniach trzeba jeszcze zobaczyc.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Dzwiek jesli poleci po HDMI bedzie w obu urzadzeniach taki sam, ja AudioCD slucham za pomoca analogu nie wiem czy w PS3 mozna tak podlaczyc. Obraz taki sam lub delikatnie lepszy w Panasonicu, ktory stosuje jakies swoje procesory obrobki. Co wkurza w PS3 to halas wentylatora, pobor pradu, HDMI 1,3 no i dla mnie sterowanie filmem za pomoca pada(pilot mozna dokupic)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
no i dla mnie sterowanie filmem za pomoca pada(pilot mozna dokupic)

Pilot jeszcze "lepszy" jak pad, z czarnymi przyciskami i ledwo widoczna czcionka, w nocy zycze powodzenia (tyczy sie to wszystkich pilotow swoja droga z tak idiotycznie rozwiazana kolorystyka), do sterowania w nocy (i nie tylko) wybieram mimo wszystko pada, do tego pilot po BT, czyli pilot moze lezec w dowolnym miejscu a Ty wcisniejsz dowolny przycisk i konsola sie zalacza, u mnie zdarza sie to czesto a co najlepsze nie mozna wylaczyc konsoli pilotem jednym przyciskiem "power"!
Kto mial intuicyjnego podswietlanego pilota do x360 wie jaka przepasc dzieli te dwa urzadzenia sterujace, tak na marginesie tyczy sie to takze padow ale tutaj juz zdania moga byc podzielone.
 
Ostatnia edycja:
Do góry