Tani odtwarzacz Blu-ray ?

arturro67

Member
Witam ! prosze o porade , szukam taniego odtwarzacza z opcja serwisów internetowych np,Tvn player,VOD TVP interesuja mnie głównie serwisy.
 

Lolkovsky

New member
Samsung BD-D5300 (iplex, ipla, tvn, vod.tvp, youtube, vimeo, dailymotion, tuba.fm, vtuner, BBCNews, Euronews, demotywatory). Lub BD-D5500, jesli zależy Ci na 3D. Nowy samsung BD-ES5000 ma chyba dość okrojoną funkcjonalność tych serwisów, a BD-D6900 oraz BD-ES6000E są już zbyt drogie ;-).

Ale uwaga te serwisy w blueray samsunga są zazwyczaj trochę okrojone względem tego, co jest dostępne przez net. I tak ipla nie ma iplafilm i tv live oraz materialow tvp; iplex nie ma iplexplus, vod.tvp tez nie ma dostepu do platnych materialow.

Możesz sprawdzić tez co tam dodali w LGkach (BD660) i Philipsach (BDP5200). Parę miesięcy temu zapowiadali ofensywę net.tv do Polski. Może juz mają iplexy i inne tvscreeny. Niestety dostępne appsy na bluraye mogą być inne, niż na tv, a na stronach producentów jest niewiele, więc trzeba samemu sprawdzać.
 

eM!

New member
Ostatnio bawiłem się Sony BDP-S383 u znajomego.
Powiem Ci szczerze, że fajna maszynka. Zależy jeszcze czego dokładnie od Blu-Ray'a oczekujesz.
Ma serwisy tj IPLA, TVN i ogrom innych. Znajdziesz wszystko na stronie Sonego.

Odnośnie zawartości serwisów internetowych takich jak IPLA i reszty towarzystwa powiem tak:
nigdy nie spotkałem się z Blu-Ray'em, który miałby to samo, co można znaleźć na tych platformach w necie. Zawsze jest troszkę uboższa zawartość takich serwisów i odświeżana (dodawane nowości) jest również troszeczkę później. Myślę jednak, że tragedii nie ma ani w Blu Sonego, ani LG, ani Samsungach, czy innego producenta.
 

ranczo

New member
Bez reklam
żeby mieć takie same serwisy internetowe w BD co w TV trzeba ustawić region Polska w ustawieniach internetowych
 

eM!

New member
Tak! W opcjach internetowych koniecznie trzeba ustawić Polskę. Serwis taki jak wcześniej wspomniana IPLA, nie dział poza naszym krajem (a ściślej rzecz biorąc, gdy IP nie jest z naszego kraju, bo może się tak zdarzyć, że nasz dostawca internetu da nam IP z innego kraju).
Choć w TV i BD i tak nie będziemy mieli tego samego i w tym samym czasie co na tych serwisach w internecie.
 
Do góry