BR ze smart hubem

GustoB

New member
Znowu pytanie o to "który blu-ray wybrać", ale nie było chyba takiego jak moje. Nie znalazłem na ostatnich kartach.

Od dłuższego czasu przyglądam się odtwarzaczowi Samsunga BD-D5300. Odpowiada mi on ze względu na to że mam tv tej firmy (UE32C5000), a więc działa Anynet+ (tak to się chyba nazywa) oraz ma dostęp do Smart Hub, czego nie ma mój tv. No i właśnie to ostatnie to jest to na czym mi zależy, choć nie upieram się, że musi to być akurat Smart Samsunga, widzę że inni producenci też już oferują podobne usługi. Z lektury wątku o tym modelu nie mam już jednak pewności. Może warto jednak coś innego?

Odtwarzacz nie musi mieć wejścia USB, pewnie i tak bym z niego nie korzystał, bo mój tv przez usb znakomicie radzi sobie z formatami video, w tym mkv, i nie ma żadnych przycinek itd. Dźwięki przestrzenne mnie nie interesują. Żadko będę też korzystał z płyt BR, nie posiadam takich i nie mam zamiaru posiadać. Powiedzmy, że raz w miesiącu zapodam mu jakieś DVD lub BR. Ale musi mieć coś na wzór Smart Huba.

Co można znaleźć w podobnych granicach cenowych? Na dobrą sprawę potrzebowałbym tylko czegoś co zapewnia pożądaną przeze mnie usługę :) Ale przy okazji wywalę swoje DVD, które tylko się kurzy. Aha - wymiana tv nie wchodzi w grę :)

Dzięki za odpowiedzi
 

bojki

Member
Czesc,

osobiscie czaje sie na BD-D5500 lub D6900.
Maja Smart Huby.

Czekam, na zakupy bez VAT w media lub euro lub innnym takim przybytku:)

Pozdro
 

GustoB

New member
No właśnie w pobliskim media epxercie u mnie jest D5300 w obniżonej cenie, takiej allegrowej. D5500 ma 3D, które nie jest dla mnie atrakcją.

Widzę niekonsekwencję w soim poście. Piszę, że BR będzie używane z rzadka, mkv i tak będę jechał z USB w TV, a samsungowy Smart Hub akurat działa dobrze, więc o co chodzi? Może o to, że nie chcę mieć jakiegoś bubla, bo może akurat zakocham się w Blu-Ray i zacznę kolekcjonować płyty...
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ale bawiłeś się i to jest takie super że musisz to mieć ?
Z czego tam tak będziesz korzystał ? Fajny jest IPLEX , ale coś jeszcze ?
 

GustoB

New member
Nie bawiłem się, znam tylko z opisów. Wolę nie zdradzać swoich preferencji telewizyjnych, bo trochę mi wstyd :D

Ale często też oglądam youtube, nawet niekiedy zdarzało się, że z kilkoma osobami (karaoki różne itd.). Generalnie kaprys, chęć zrobienia sobie prezentu, ale niezyt drogiego :)

W ostateczności zawsze może się tego pozbyć.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Dobrze Ci radze, pobaw sie tym wcześniej, korzystanie z You Tuba wspominam szczególnie źle, to naprawde jest beznadziejne. Szukanie głupiego który łyknie

S M A R T H U B <3
 

bagiennik

New member
Bez reklam
"Biali ludzie" mają do telewizorów i projektorów podłączone komputery i to wyczerpuje temat bezgraniczną funkcjonalnością ;)
 

bojki

Member
Panowie,
badzmy realistami! kupujemy BD z bajerami dla zwyklej proznosci:) ma byc w domu i koniec:) i tak jak czytam, wszyscy pytaja tylko o mkv - klania sie ACTA:)

uwazam, ze samsung jest OK, porownujac z konkurencja wg. mnie ma najbardziej rozbudowane aplikacje tzw. widgety. Musi byc SMART HUB a nie Internet TV. Jest to roznica, z tego co wiem, na korzysc SMART HUB.

Udanych zakupów i zadowolenia z wyboru życze:)
 

GustoB

New member
A cóż tam ACTA ma z tym wspólnego? I tak nie będzie obowiązywał nie tylko dlatego, że premier tak powiedział.

Czasem jestem w wypożyczalni video, a moje dvd już pomału siada, więc nie będę się cofał i kupował kolejnego dvd :)
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Chodziło bardziej o to że ludzie oglądają MKVy i kupuja do tego odtwarzacze BD a pewnie płyty Blu-Ray na oczy nie widzieli, zamiast konkretny player do plików kupić.
 

GustoB

New member
A propos, da radę zripować płytę BR na komputer?

Tylko proszę mi nie pisać, że to nielegalne bo to bzdura.
 

bojki

Member
jakos nikt nie pisze o proznosci:):)
pewnie, ze teraz tylko BD.
Mam HK DVD i Panasa V10. Tylko, ze wzgl. na to, ze V10 ma bardzo slabe widgety, kupie BD Samsunga a nie BD HK.

a co do rip, nikt mi nie wmowi, ze np. na Przyjazny dysk internetowy - Chomikuj.pl znajdziecie wszystko legalne:):):)

Pozdrawiam i milego ogladania!!
 

sq3ntx

New member
Podepnę się z moim pytaniem pod ten temat. Też zastanawiam się nad Samsungiem. Posiadam plazmę Samsunga 43 ' bez 3D. I tu moje pytanie zastanawiam się między BD-D5300 a BD-D5500 i nie wiem czy jest sens dopłacać do tego drugiego jak mój TV nie obsługuje 3D i w sumie nie prędko go zmienię.
 

bojki

Member
Zrobilem zestawienie z cenami w jednym z duzych sklepów:)
Czekam na ceny nowych sprzetów
Ciezka decyzja:):)

xxxx
SONY PS3 - z gadgetami 3D 1900,00
HK BDT-10 2D 900,00
Panasonic DMP-BDT310E 3D 829,00
Samsung BD-D6900 3D 729,00
Panasonic DMP-BDT210EG 3D 629,00
Panasonic DMP-BDT110EG 3D 599,00
Samsung BD-D5300 2D 549,00
Panasonic DMP-BDT111EG 3D 519,00
Samsung BD-D5500 3D 499,00
Panasonic DMP-BDT500 3D
Panasonic DMP-BDT320 3D
Panasonic DMP-BDT220 3D
Panasonic DMP-BD87 2D
Samsung BD-C6900 3D


pozdro
 
Do góry