Blu ray Denon DBP 1611UD vs Philips BDP9600

Bobby75

New member
Witam,

od pewnego czasu poszukuję odtwarzacza blu ray. Brałem pod uwagę Panasonica który odpadł pierwszy potem mocno moją uwagę przykuł pioneer BDP - 440 bardzo mi się podobał ale niestety pewne jego zalety są dostępne tylko w połączeniu z amplitunerem pioneera a ja posiadam Denon AVR 1611. Reszta mojego sprzętu to TV Philips 32PFL7665H kolumny JBL Studio 180 i NBox.
Nowy odtwarzacz ma służyć do kina domowego jak i słuchania muzyki. Filmy tylko z wypożyczalni więc problem MKV , TXT itp są dla mnie nieistotne. Liczy się tylko jakość obrazu i dźwięku.
Nie szukałbym odtwarzacza gdyby Denon był w rozsądnej cenie a ten niestety kosztuje prawie 2000 tys. Jego zaleta to nominalny sprzęt do posiadanego amplitunera, SACD (choć nie wiem czy tak naprawdę będzie mi to potrzebne ) jakość dźwięku jaką podają inni użytkownicy w swoich opiniach, no i marka jako gwarancja jakości ( choć tu bym polemizował po doświadczeniach z amplitunerem). A co sądzicie o odtwarzaczu Philipsa. Mogę go mieć w cenie 1499 zł ( parę stówek w kieszeni ). Odtwarzacz pasujący do posiadanego TV więc większość podstawowych funkcji obsłużę jednym pilotem no i podobno wysoka jakość obrazu i dźwięku?
Postanowiłem że wybiorę z tych dwóch modeli więc liczę na wasze podpowiedzi, sugestie.W tym tygodniu wraca mój ampli z serwisu i chciałby zakupić już do niego odtwarzacz.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Jeżeli już chcesz przeznaczyć większą sume na odtwarzacz to zdecydowanie kup tego denona, w tej klasie trudno o coś lepszego. TYmbardziej do materiałow o najwyzszej możliwej jakości czyli płyt BD :> Chociaż na tak małym telewizorku potencjału tej technologii aż tak nie doświadczysz :>
 

afta

New member
W audiovideo był bardzo szczegółowy test tych odtwarzaczy(+yamaha i oppo). poszukaj na sieci. Też jestem zainteresowany tymi modelami a po przeczytaniu testu wacham się pomiędzy denonem a yamahą (oppo niestety nie ta pólka cenowa)
Czekam też na opinie Pioneer bdp-lx55 -podobna półka cenowa
 

video-waldi

New member
problem

witam mam problem z odtwarzaczem blu-ray denon 1611 ud
coś wcisnąłem na pilocie i teraz na wyświetlaczu odtwarzaczacza jak wcisnę jakikolwiek przycisk pokazuje się napis PLAYER 2 nie mogę nic na pilocie zrobić .
jak się go resetuje ? proszxę o pomoc
 

kuki4

New member
Witam,
odgrzebałem stary temat, ponieważ mam ten sam problem co przedmówca i nie mam pojęcia jak wyjść z tego trybu?

Problem rozwiązany:
Instrukcja dla tych co spotkali się z podobnym problemem.
Denon został przestawiony na player 2 (gdyby się okazała że mamy dwa takie same w swoim zestawieniu HiFi), aby móc obsługiwać denona trzeba na pilocie równocześnie nacisnąć "open" i "power ON" mignie dwa razy kontrolka i nacisnąć "2". Aby wrócić do player 1 należy w menu w others>Remote ID> wybrać Denon 1 i powtórzyć akcje z pilotem tyle że teraz naciskamy "1' zamiast "2".
 
Ostatnia edycja:
Do góry