Który z wi-fi

01mlody

New member
Witam
Zastanawiam się nad jakimś Blu-ray

Nie zbyt drogim ale żeby miał wi-fi, wejście usb (aby czytało filmy z pendriva)
i wyjście audio np optyczne.
Na 3D bardzo mi nie zależy choć z tymi funkcjami to już prawie każde ma.

Przeglądałem kilka modeli
LG BX580
LG BX570
Samsung BDC6900
PHILIPS BDP5180
SONY BDP-S580

Co myślicie o tych modelach :?:
Bądź co innego mogli byście mi polecić :?:
 

dragon79

Member
Wydaje się, że ciekawą opcją w tym przypadku jest LG BD670, a za nim PANASONIC DMP-BDT210EG i podany PHILIPS BDP5180.
Najlepszą obsługę filmów z dysku/pendrive USB będzie miał chyba LG.
 

01mlody

New member
Bardzo mnie zaciekawił ten Panasonic 210 ale ostatnio zauważyłem LG 660 w cenie 490 zł na internecie nawet taniej, a powiedzcie czy warto dołożyć te 150 zł do tego Panasonica 210 ? Czy ten Panasonic jest lepszy ? No ma dodatkowo skeypa ciekawe jak to działa ale jest dużo droższy. I
 

01mlody

New member
Jesteś pewien ? Gdzieś w jakimś opisie było napisane że ma dlatego wziąłem go pod uwagę, ale może ktoś źle opisał. Czyli jednak myśleć o Panasonicu 210 ?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
proponuję 210 sam mam, najnowocześniejszy procesor obrazu panasa, wsparcie soft, co do plików MKV to odtwarzam z kompa po HDMI więc tu się nie wypowiem ale płyty BD, DVD (upscaling), menu, wsparcie 24p przemawiaja na strone 210.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
210 to moj drugi panasonic i jestem bardzo zadowolony, tak jak pisza koledzy obraz to jego duzy atut, co do kompatybilnosci plyt to dla DVD musza byc nagrane ISO 9660 i wtedy smiga wszytko elegancko, Blu ray mam wszytkie oryginalne wiec nie wiem jak trawi nagrywane niebieskie plyty.
 

01mlody

New member
A jak z czytaniem z np pendriva ?
Ktoś z was sprawdzał jak działa ten skeyp ?
Bądź filmiki z neta np youtube ?

Z laptopa zawsze można też podłączyć przez DLNA - prawda ??

TV mam Panasonica i może dlatego bardziej mnie zastanawia 210
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Pendrive uzywam tylko do Mp3 i w tym radzi sobie bardzo dobrze.

Panowie wiecie moze jakie sa roznice miedzy 210 a 310 oprocz 2x HDMI ?

I jeszcze jedno pytanie.
Mianowicie jak to jest z 3D i HDMI 1.3? Majac zestaw taki jak ja czyli Panasonic 210 z HDMI 1.4 >Denon 1.3 i w przyszlosci TV 3D z 1.4 bede mogl ogladac filmy w 3D czy denon bedzie hamulcowym z racji HDMI w spec. 1.3 ? Czy np. polaczenie tych urzadzen kablem HDMI 1.4 zalatwia sprawe czy gniazda w urzedzeniach tez musza byc 1.4?
 

01mlody

New member
Na jednym z forum przeczytałem taki tekst na temat 210

"nie można do wejścia USB podłączyć zewnętrznego dysku twardego z formatem plików NTFS (tylko FAT)."

O co chodzi z tymi formatami ?? Czym się różnią itd ??
 

01mlody

New member
Czy jeśli chce połączyć się z netem przez wi-fi to czy ruter musi mieć wyłączony kod zabezpieczający czy nie ma problemu żeby zesparować kodem ??
 

Koriolan

New member
Nie ma problemu , (mam model 310, wifi takie samo jak 210) obsługuje WPA2 i szybką konfigurację QSS chyba też

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Do góry