Jaki odtwarzacz do Panasia TP-P42S30?

d_omin

New member
Witam,
Jaki odtwarzacz BR 2D polecacie do tego telewizora? Najlepiej tej samej firmy co by uniknąć 'Pilotologii Stosowanej'. Szczerze powiem nie wiem jakie funkcje mają teraźniejsze odtwarzacze ja będę go używał tylko do odczytu filmów BR i DVD. Cena im mniejsza tym lepsza myślę że do 400-500 zł. powinno się coś znaleźć.

Edit
Po lekturze większości wątków na forum BR pewnie wybrałbym coś z LG (BD570) albo Samsunga (C5500/6500), Panasonic ma dość ograniczoną obsługę różnych formatów. Przede wszystkim zależy mi na tym aby odtwarzacz dobrze działał z TV, odpalał jak największą ilość formatów audio/video przy zachowaniu bdb jakości obrazu i dźwięku. Czy w tej cenie znajdę coś lepszego ? Może jakiś Sony?

Pozdrawiam
d_omin
 
Ostatnia edycja:

d_omin

New member
Odświeżam.
Telewizor już zamówiony - Panasonic TX-P42S30. Odtwarzacz nadal nie. Po drobnym rekonesansie nadal nie bardzo wiem co wybrać. W chwili obecnej jestem przekonany do LG BD570 ale rozważam również Samsunga C6500 ponieważ ma wyjścia audio 7.1 czego LG nie ma. Czy warto dopłacać do tego wyjścia 7.1 i w przyszłości dokupić tylko kolumny bez amplitunera (co w moim przypadku jest bardzo prawdopodobne). A może lepiej wybrać coś innego np z Panasonica i postawić na jakość a nie na bajery?
Pozdrawiam
d_omin
 
Do góry