Pomoc przy wyborze odpowiedniego odtwarzacza

corran11

New member
Witam,
troche się juz rozeznalem w podobnych tematach i poki co ciezko mi sie na cos zdecydowac

Zalezy mi na:
odtwarzanie przez USB z dysku zewnetrznego (500 - 640gb) w NTFS (zasilany z usb)
odtwarzanie z owego dysku i plyt polskich napisow (moze byc w srt ale najlepiej txt)
odtwarzanie mkv i avi(divx)

i ogolnie jakies w miare sprawne dzialanie, mysle do 500zl

wstepnie upatrzylem sobie samsung bd-c5900 ale odstrasza mnie w nim to, ze podobno mocno halasuje
warto takie cos zakupic? odtwarzacz BR zastapi skatowana juz mante wiec bede na nim odtwarzal tez plyty dvd

pozdrawiam i licze na podpowiedz :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Samsung będzie ok. I nie hałasuje więcej w tej klasie cenowej niż inne.
 

kalol

New member
Witam,
Od razu powiem że nie bardzo się znam na odtwarzaczach, w związku z czym mam pytanie. Mi zależy na napisach zewnętrznych do filmów. Powiedzmy, że mam film po angielsku na płycie bluray i chcę żeby podczas jego wyświetlania były polskie napisy znajdujące się na pendrive podłączonym przez USB. Jest to możliwe? Jakie ewentualnie inne odtwarzacze spełniały by moje wymagania? Cena nie ma znaczenia. Dobrze było by aby był to jakiś dobry sprzęt cichy i stabilny.
 
Witam,podepne sie do tematu,mam podobna potrzebe zakupu blu ray,dodatkowo dochodzi 3D,m2ts i dobra jakosc skalowania materialu z dysku.Mysle o modelu yamaha bd-s1067,jakie macie zdanie o tym sprzecie i co mozecie polecic konkurencyjnego?Czy z odtwarzacza sieciowego np.Dune uzyskam podobna jakosc odtwarzania jak np.w w/w modelu yamahy?Pozdrawiam.[/QUOTE]
 
Do góry