Pomoc w wyborze sprzętu - do 400PLN

Uzerrr

New member
Witam!
Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem forum i widziałem temat o pomoc w zakupie odtwarzacza, ale temat z marca i inny przedział cenowy, więc postanowiłem założyć nowy temat.

Mój Panasonic DVD-S52 zmieni właściciela w ramach wymiany, a ja muszę znaleźć coś nowego.
Cudów nie będzie bo jeszcze nie dorobiłem się jeszcze telewizora HD z HDMI, więc pójdzie przez compozyt, ale jak już będą mi matroski chodziły z odtwarzacza to i powód na nowy TV się znajdzie...;-)

Na czym mi zależy?

Cena - Jak w temacie, 400PLN, nie jest to kwota na szaleństwa, ale większość dnia (praca+dom) spędzam przy komputerze (ten odtwarza wszystko co mi potrzeba), a odtwarzacz stacjonarny będzie używany do "weekendowych" pokazów z narzeczoną.

Funkcje - dvd wiadomo, blue ray - bo jak już kupować to lepiej mieć, .mkv - musi mieć. Głównie .720p jako, że te najczęściej się mieszczą elegancko na 1DVD lub 1xDL. WiFi - byłoby mi miło jakbym mógł z routerem go sprzęgnąć, ale nie jest to mus. USB - tak, rzecz przydatna. Bez wewn. dysku itp. Użytek niedzielny, bez szaleństw. Napisy .txt - jednak sporo ich, a jak już coś raz nagrane to nie będzie mi się chciało konwertować na .srt i nagrywać ponownie.

Czy da się to jakoś pogodzić i nie iść po wszystkomający telefon do Ery?
Pozdrawiam użytkowników i dziękuję z góry z pomoc.
 

Uzerrr

New member
Ja wyszukałem coś takiego: Phillips BDP3200

EDIT: xxx.p4c.philips.com/files/b/bdp3200_12/bdp3200_12_pss_pol.pdf
 
Ostatnia edycja:
Do góry