Odtwarzacz BluRay z funkcją serwera DLNA?

camil

New member
Witam,

mam w tej chwili odtwarzacz LG BD370 z którego jestem powiedzmy zadowolony ze względu na jego funkcjonalność (chociaż nie wiedzieć czemu nie umie mi odegrać mp3-ek przez DLNA, a daje radę odtworzyć AVCHD). W każdym razie ten odtwarzacz mogę sprzedać i powiedzmy nie dokładając lub dokładając niewiele kupić nowy. W związku z tym pytanie standardowe: JAKI?:)

Wiem, że co drugi post brzmi tak właśnie, ale trochę poczytałem i w zasadzie na tą chwilę zastanawiam się nad LG-BD570 lub BX580 (czy one się różnią czymś poza tym, że X posiada obsługę 3D)? Drugą firmą którą biorę pod uwagę jest Samsung i tu zastanawiam się nad C6800 lub C6900 (też nie bardzo wiem czym różnią się między sobą).

Ale pytanie najważniejsze - czy orientujecie się może, czy na którymś z tych odtwarzaczy da się ustawić DLNA w postaci serwera? Chodzi mi o to, żeby podłączyć dysk twardy na USB z filmami i z muzyką do tego odtwarzacza i z amplitunera lub z telewizora, które są w tę funkcje wyposażone również móc odtwarzać całą zawartość. Teoretycznie według opisu Samsungi mają tą funkcję AllShare, ale czy to rzeczywiście jest zgodne z tym co mi się wydaje?

No i jeszcze ważne rzeczy - odtwarzacz taki musi czytać NTFS z USB, a nie tylko FAT32, żeby nie było ograniczeń co do odtwarzanych filmów:) Nie musi mieć WiFi, wystarczy mi zwykły Ethernet, ponieważ mam switch w ampli, który stoi obok. Może w zupełności wystarczy mi jakiś niższy model w związku z tym?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi w tym temacie.
 
Do góry