Jaki odtwarzacz BR wybrać 500-600zł

Marcin2000

New member
Bez reklam
własnie zwróciłem do sklepu BR SHARP który niezbyt dobrze sprawował mi się z TV... i nie odtwarzał napisów z co dla mnie było nie do przyjęcia bo mój TV tego nie robi ;(

Proszę o radę jaki wybrać odtwarzacz do 500-600zł, który ma koniecznie i bezproblemowo odtwarzać DiViX i pliki tekstowe z USB i HDD oraz mieć przyzwoity tzn. płynny i dobrze skalowany obraz z BR i DVD.

Firma jest mi obojętna, najważniejsze to czytanie bezproblemowe DiViX oraz napisów z USB przy filmach np. txt ... chętnie polskie litery oraz płynny obraz nasycony kolorami, ostry bez przycięć.

Proszę o sugestie który odtwarzacz wybrać i dlaczego ten model polecacie?

Jak na razie zastanawiam się nas Samsungami 5300 i 5500 choć podoba mi się też LG BD 570 tylko nie wiem czy czyta napisy z plików texstowych przy odtwarzaniu filmów z USB ???
M. ;)
 
Ostatnia edycja:

blurejs

New member
Dobrze celujesz. Samsung spełnia twoje wymagania. Z tego co wiem to LG ma jednak problemy z napisami txt.
Aha i jakiej firmy masz telewizor?
 
Ostatnia edycja:

Marcin2000

New member
Bez reklam
BR był trafiony a dokładnie jego gniazdo HDMI kasa zwrócona nie ma sprawy... a co sądzicie o BR firmy LG o którym myślę czyta napisy polecacie czy raczej Samsung???
 

blurejs

New member
Według mnie one Blu LG i Samsunga są bardzo podobne. Kwestia gustu , który wybrać. Najlepiej w markecie włączyć oba i samemu sprawdzić, bo ciężko zdecydować obiektywnie, który lepszy.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Niestety wciąż nie mogę się zdecydować... jak wydaje mi się że znalazłem to dowiaduje się że nie czyta Divix albo ma problem z czytaniem napisów albo upscaleray nie bardzo... czy są jakieś odtwarzacze BR które:

1. czytają bez problemu płyty BR, DVD i CD.
2. nie mają problemów z Divix, napisami oraz dyskami lub pamieciami podłączonymi pod USB
3. mają rozsądne upscalery i ładnie odtwarzają...

???

Mnie najbardziej pasuje LG BD 570 ale nie ufam tej firmie bo Samsungi 5300 i 5500 mają podobno problemy z dyskami HDD i USB.:hmm:

Ktoś ma jeszcze pomysł na jakiegoś zawodnikaa spełniającego powyższe oczekiwania i nie mającego wielkich wad?
 
Do góry