Jak to jest z ONKYO 308 ?? warto ??

marcinoko

New member
Witam !

Może zacznę od początku :)

Posiadając odtwarzacz Sharp BD-HP22SB
, stałem się nerwowym człowiekiem ;-) raz mułowatość tego urządzenia powala na kolana (aktualizacje nie pomagały), podczas odpalania filmu czuję jak się starzeje... dwa nie wszystkie płyty Blu-Ray czyta, bądź się wiesza, albo wysuwa tackę, a no bo tak bez podania przyczyny odmawia posługi...( a tak bajdełej to na pewno nie wina płyt)

No i pomyślałem sobie o wymianie tegoż o to czasowstrzymywacza na player ONKYO 308 obsługa pilotem od ampli (6088) mile widziana i w ogóle, no i cena nie aż taka zaporowa +/- 800zł, ale gdzieś przeczytałem że urządzenie zawiera bebechy od jakiegoś LG...... więc nasunęło mi sie jedno pytanie Po co przepłacać ?? ;-)

No to dziś odwiedziłem media w celu przeprowadzenia dochodzenia;-)...

No i odnalazłem LG 570 czy jakoś tak i Onkyo 308 nie pozwolono mi zajżeć do środka niestety;-) ale odwróciłem sobie je plecami i porównałem panele tylne i ku mojemy zdziwieniu okazalo sie ze są niemal identyczne różniąc się tylko kosmetycznie i nazwami wejść, no i oczywiście na obu, made by indonesia... tak z czystej ciekawości poprosiłem pana z obsługi o więcej informacji no ale niestety nie dowiedziałem sie niczego... no i oczywiście zaproponowałem sobie poprzez pana żebym zajrzał na forum no i mnie olśniło :D.

ktoś chętny ? może macie swoje propozycję w tej klasie cenowej ?? Jak to jest z tym LG ??

dodam że zależy mi na:
-jak najlepsza jakość obrazu
-prędkość działania
-musi być czarne
-podłączone po hdmi do ampli
-nie zależy mi na 3d
-oglądam tylko płyty blu-ray
-prędkość działania;-)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Marcin,
to wyskoczyłeś do sprzęciora ze śróbowkretem na terenie sklepu ?
Maładiec.
Oczywiście, że kupuj LG.
No i nowego ampa 3D z HDMI 1.4 mocno polecam od ONKYO: SR 309 za .....
1190 zł. Szok cenowy !
Onkyo TX-SR309 amplituner z HDMI 1.4 i USB

kluczowe cechy:
Trzy lata gwarancji
HDMI 1.4
Burr-Brown 192 kHz/24-Bit DAC dla wszystkich kanałów
Wsparcie dla HDMI 3D,
Audio Return Channel,
Deep Color, xvColour, Lipsync, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio,
DVD-Audio, Super Audio CD, wielokanałowe PCM i CEC

LUDZIE BRAĆ !
 

marcinoko

New member
witam,

Dziękuje za radę z tym ampli ale niedawno kupiłem 608 i jestem zadowolony chodzi mi o BD wiec LG, tak jak myślałem i chyba się na niego skuszę. I tak jak napisałem na 3D mi nie zależy na razie mnie to nie bierze. Czekam jeszcze na jakieś propozycje ....

Pozdrawiam
 

blurejs

New member
Bardzo szybkie w działaniu są Sony oraz Samsungi. Do twoich zastosowań nawet tańsze modele jak Sony S370 czy Samsung C5500 się sprawdzą.
 

beginner_pl

New member
Marcin,
to wyskoczyłeś do sprzęciora ze śróbowkretem na terenie sklepu ?
Maładiec.
Oczywiście, że kupuj LG.
No i nowego ampa 3D z HDMI 1.4 mocno polecam od ONKYO: SR 309 za .....
1190 zł. Szok cenowy !
Onkyo TX-SR309 amplituner z HDMI 1.4 i USB

kluczowe cechy:
Trzy lata gwarancji
HDMI 1.4
Burr-Brown 192 kHz/24-Bit DAC dla wszystkich kanałów
Wsparcie dla HDMI 3D,
Audio Return Channel,
Deep Color, xvColour, Lipsync, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio,
DVD-Audio, Super Audio CD, wielokanałowe PCM i CEC

LUDZIE BRAĆ !


Nie brać!!!Poczytać.

Bez autokalibracji wiekszość ziomali to ma SRINO a nie kino domowe.
Bas sobie z subwoofera a kolumny sobie.
Dżwięk z poszczególnych kolumn może i dociera w miarę w czasie
ale sfazowane są po wuju.
 

marcinoko

New member
No dobra decyzja zapadła wybór pada na LG... podpowiedzcie tylko który model BX 580 czy BD 570 chodzi o jakość obrazu czy może to to samo... a morze 390 ?

Pozdrawiam
 

marcinoko

New member
Dobra rozumiem wykazałem się lenistwem i nie zwróciłem uwagi że temat przemienia się w podobny w dziale LG.

A więc wybór padł na 580, tylko ok. 30 zł na allegro tak więc nie ma co się zastanawiać....

Proszę o zamkniecie tematu....

Pozdrawiam,
 

andre01

New member
Odkopuję temat, bo mam dylemat w sprawie wyboru pomiędzy Onkyo (model 309) a LG (570 lub 580).

@MarcinokO - co w końcu kupiłeś i czy jesteś zadowolony?
 
Do góry