Blu-ray w PS3 ,a Panasonic BD65 / LG BD560 - jakość audio-wideo

blurejs

New member
Chciałbym wymienić konsolę na osobny Blu-ray, ale nie chcę stracić przy tym na jakości obrazu i dźwięku (które w PS3 bardzo mi się podobają).

Czy obraz i dźwięk w odtwarzaczach Panasonic i LG przy odtwarzaniu filmów na płytach Blu-ray jest równie znakomity co w konsoli Sony?

Myślę zwłaszcza o modelach Panasonic BD65 oraz LG BD560. A może macie swoje propozycje Blu-ray w cenie ok 500 zł?
 
Ostatnia edycja:

mimuszek

New member
Miałem pół roku BD560 i się go pozbyłem.Być może tylko ja trafiłem na kiepski egzemplarz, ale nie byłem zadowolony, ciął płyty strasznie i był niesamowicie głośny. opisywałem to w innym temacie.
miałem okazje potestować sobie ostatnio panasonica BD65 i samsunga C5500, któryś z tych modeli chciałem kupić.
Moim zdaniem , zaznaczam moim zdaniem (okiem) panasonic ma najładniejszy obraz, szczególnie jeśli chodzi o głębię obrazu, drugi plan, włączając kilka filmów np Avatara DC czy Robin Hooda 2010 odnosiłem wrażenie że na nim właśnie jest najlepsza szczegółowość obrazu, nie wiem jak to nazwać, ale nie podoba mi sie jego "długi start" w porównaniu nawet z samsungiem 5500, nie mówiąc już o LG, które start ma jak PS3.
a najważniejsze dla mnie - źle radził sobie z płytami nagrywanymi.
Koniec końców wybrałem Samsunga, który czyta wszystko, tylko nie zamówiłem 5500 a model 6800 (brzydsze 6900)na którego ostatnio jest dobra cena, kosztuje w niektórych sklepach ok 690zł , zobaczymy jak dojedzie.
 
Do góry