Sieć LAN przeglądanie

przemwas

Member
Witam!

Czy odtwarzacze Blu-ray ONKYO lub Pioneer'a umożliwiają przegląd domowej sieci LAN? (dostęp do udostępnionych zasobów) Jeżeli tak to jakie modele?

PrzemWas
 

przemwas

Member
A może ktoś się podzieli doświadczeniem, kto ma np: odtwarzacz Pioneer z lan BDP-320 lub 330 czy może przeglądać lokalną sieć?

Może jakiś alternatywny soft idzie do niego wgrać jeżeli standardowy sobie z tym nieporadzi...

PrzemWas
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli pytasz o możliwość korzystania z internetu to są takie modele - a oferta w jakiej klasie cenowej Cię interesuje ?
 

przemwas

Member
Jeśli pytasz o możliwość korzystania z internetu to są takie modele - a oferta w jakiej klasie cenowej Cię interesuje ?

Interesuje mnie max. do 1000 - 1200 PLN i nie chodzi mi dokładnie o internet a o możliwość komunikacji odtwarzacza w sieci domowej, żeby za pomocą odtwarzacza widzieć i odtwarzacz pliki z komputera po LAN'ie lub ewentualnie wrzucać pliki na dysk podłączony po USB do odtwarzacza.

PrzemWas
 

przemwas

Member
Przejrzałem oferty i chyba w moim przypadku to Playstation 3 się najlepiej sprawdzi: czyta Blu-ray, posiada dysk twardy i ma możliwość wymiany plików po sieci Ethernet, mogę go kupić w moim przedziale cenowym i na dodatek jeszcze sobie pograć...

PrzemWas
 
Do góry