Który odtwarzacz Blu-ray?

betman

New member
Zależy mi przede wszystkim na tym, aby:

- wpisując w pilocie kod można było raz na zawsze zdjąć ograniczenia dotyczące kodów regionalnych (tutaj zawsze miałem luz z DVD playerami firmy LG - z każdego się to udało w 1/2 minuty zrobić i po sprawie)
- szybki start (przynajmniej dla płyt DVD) aby po włożeniu nie czekać tak długo jak to mam obecnie z odtwarzaczem DVD innej marki

Nie wiem co tam jeszcze jest ważne, może aby płyty zarówno z USA jak i Europy chodziły płynnie, ostatnio miałem tak że płyty z R1 miały lekko zauważalny przeskok co sekundę. Nie wiem czy ten film mode 24 frames coś daje czy nie. Fajnie byłoby mieć tę funkcję, która pozwala w każdej chwili na podgląd pełnych informacji o obrazie - chyba odtwarzacze Panasonic mają taki info screen czy coś takiego.

Czy LG BD570 jest dobrym wyborem? Albo może coś innego polecacie?
 

macek

New member
Bez reklam
ad1-zapomnij,by po wpisaniu kodu zwalic blokade regionalna,to nie to samo co DVD.
ad2-poszukaj w specyfikacjach,bycmoze jest podany start plyty.
 

betman

New member
ad1-zapomnij,by po wpisaniu kodu zwalic blokade regionalna,to nie to samo co DVD.

OK, to żeby przynajmniej była możliwość trwałego zdjęcia blokady regionalnej z funkcji DVD poprzez pilota. Czy BD570 lub BX580 by pasowały pod tym względem?

Jeśli natomiast chodzi o funkcję 3D, to jeśli DVD ją posiada to wtedy telewizor nie musi już mieć tej funkcji, czy zarówno odtwarzacz Blu-ray jak i LCD muszą mieć ten 3D?
 
Do góry