Loewe BluTech Vision Interactive

damian820927

New member
Bez reklam
Witam jak w temacie czy ktoś ma może odtwarzacz blueray Loewe, jakeś opinie ?
Mam dwa do kupienia w dobrej cenie ale w necie opinij jak na lekarstwo na jego temat, za wszelkie info od użytkowników BD Loewe z góry dzięki
 

Horhe Ortega

New member
Tzn. w jakiej cenie?Jak z gwar.?Chociaż użytk. nie jestem(przepraszam)-ale o tych raczej ciężko będzie,może na jakimś niemieckim forum-to wiem że poprzednik był drogi,mało nowoczesny i żadnych zachwytów nie wzbudził.Tu trochę lepiej , chociaż nadal jest drogi(bo chyba tak już ma być) i nadal mało nowoczesny.Firma pionierem w tej dziedzinie nie jest,ale robi dodatkowy produkt aby uzupełnić do kompletu ofertę i zarabiać.Zainterewsowania zbytniego nie ma,więc statystycznym posiadaczem będzie jakiś niemiaszek któremu wcisnęli dodatkowo do TV.Ludzie wolą "pewniaki" w tej branży i wezmą takiego Panasa 3D-Panasonic DMP-BDT300EG 3D - Odtwarzacz Blu-ray Panasonic w RTV EURO AGD za 1500PLN lub ciut droższego Philipsa 9500.Gdyby w tym Loewe było coś naprawdę ciekawego-to byłoby o nim głośniej.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Nikt nie zna tego BD, godny polecenia czy nie zawracać sobie nim głowy ?
W sumie wszystko ma LAN, czyta mvk. usb z możliwością podpięcia dysku, szybki start z odpaleniem płyty do 14sek. nurtuje mnie brak chłodzenia ( wiatraka ) czy się nie będzie zbytnio grzał :(
Ma wszystko ale nie znam kompletnie firmy i nie wiem jak z jakością tego BD...
 

Horhe Ortega

New member
Tak,mkv-ki najprawdopodobniej odtworzy(piszą o Divx HD),ale to chyba tylko FAT32 + kwestia napisów.Jak kogoś interesuje mkv w BDP to wygodniej szukać tych z NTFS.Te pliki mają głównie >4GB/>8GB i wszystkie te trzeba dzielić.To niewygoda FAT32.Gwar. domyślam się brak i czy musisz kupić dwa?Jeżeli tak , to ja bym zrezygnował na 100% z takiej pozornej okazji.Wygląda na to,że TU raczej nikt tego sprzętu nie poznał a i nawet na niemieckim forum Loewe tylko pojed. "wzmianki".Dodam jeszcze od siebie,że skoro masz dobre ampli(jest więc w czym wybierać i bez przepłacania za zbędny analog-zwłaszcza w takiej wersji 5.1)to przy 2-ch konsolach wypada wybrać naprawdę z sensem lub po prostu wcale(może np. coś z MKV/NTFS i bez wiatraka).
 
Ostatnia edycja:

damian820927

New member
Bez reklam
Nie nie muszę kupić dwóch, gwarancja jest Polska.
Tylko nic nie ma o tym sprzęcie żadnych wypowiedzi użytkowników co z tego, ze kosztuje na stronach po 4000,- nikt nic o nim nie wie
 

Horhe Ortega

New member
Wierz mi , że jak chodzi o cenę to parę osób ładnie się przejechało-przykład klonów z forum(Onkyo/Denon/Marantz/Funai...)a są i inne -NAD/LG.Parę dobrych marek robi playerki niejako "na siłę" posiłkując się tak naprawdę cudzą techniką.Drogi Cambridge Audio też trochę bez sensu...-ale jest.
 
Do góry