Dune BD Prime 3.0

KALAN

New member
Witam, czytam to tu to tam i chcę się dowiedzieć jak ten odtwarzacz czyta napisy w formacie txt dla Divix i mkv. Różnie piszą więc proszę o wypowiedzi osób które go mają i sprawdzili.

Pozdrawiam !
 

_spy_

New member
Czyta tylko format MicroDVD (kod klatkowy: "{10}{20} Tekst....") po zmianie rozszerzenia pliku .txt na .sub. Napisy z kodem czasowym (00:10:20) trzeba konwertować.
 

Wojtekz

New member
Kalan, mam w domu Dunę ,, czyta srt... , nie czyta txt, nie ważne czy z avi'ka czy z mkv. , mam też Xtreamera też czytającego srt.., ale jak chcesz mieć BD z mozliwiścią oglądania mkv, to Duna jest w tej chwili najlepszym odtwarzaczem, l.. napisy txt na srt.. najlepiej zmienić programem SRT. 1.1 to taki mały tool tylko do tego celu, zmiana rozszerzenia nie w chodzi w grę
jakościowo jesli chodzi o odtwarzanie mkv... to tylko Duna i Popcorner, obraz z BluRaya OK, z DVD w porządku skaluje, co prawda skaler lepszy jest w Panasonicach z nowej serii ale nie masz mkv , ogólnie jako jedno urządzenie do domu na chwilę obecną polecam Dunę !. zastanów się czy kryterium wyboru ma być czytanie txt czy wysoka jakość mkv i xvidów
 
Do góry